[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

2010-02-19
Aktualizowany 2010-02-25 13:20
Elbląg, KMP wspólnie z Elbląskim Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej wydały również broszurę pt. „Prawa osoby pokrzywdzonej”
KMP wspólnie z Elbląskim Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej wydały również broszurę pt. „Prawa osoby pokrzywdzonej”

Trwa (22 - 28 lutego) Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Policja i prokuratury okręgu elbląskiego, a także Ośrodek Pomocy Ofiarom Przestępstw przy Elbląskim Centrum Mediacji prowadzą kampanię informacyjną związaną z tym problemem i bezpłatnie udzielają porad prawnych.

Od poniedziałku do piątku (22 - 26 lutego) w godzinach 9 - 15 w pokoju nr 312 Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przy ulicy Królewieckiej 106, został uruchomiony punkt informacyjny dla ofiar przestępstw, w którym osoby zainteresowane mogą otrzymać pomoc prawno-psychologiczną. W skład zespołu dyżurującego wchodzi funkcjonariusz pionu dochodzeniowo-śledczego, specjalista ds. przemocy w rodzinie oraz psycholog. Dodatkowo 27 i 28 lutego (sobota i niedziela) od godz. 8 do 13 dyżur dotyczący pomocy prawnej będzie pełniony przy Al. Tysiąclecia 3, gdzie w KMP zgłaszające się osoby uzyskają możliwość konsultacji.
       Wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem takiej pomocy mogą telefonować pod nr (55) 230-15-65.
       Komenda Miejska Policji w Elblągu wspólnie z Elbląskim Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej wydały również 20-stronicową broszurę pt. „Prawa osoby pokrzywdzonej”. Zamieszczono w niej m.in. adresy instytucji służących pomocą ofiarom przestępstw, jak również gotowy wzór wniosku o przyznanie kompensaty.
       Podczas Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw dyżury pełnią też prokuratorzy: 22 - 28 lutego w godzinach: 8 - 15.30.
       Siedziby prokuratur:
       Prokuratura Okręgowa w Elblągu, Bulwar Zygmunta Augusta 13,
       Prokuratura Rejonowa w Elblągu, ul. Płk. Dąbka 8 - 12,
       Prokuratura Rejonowa w Braniewie, ul. Sądowa 1,
       Prokuratura Rejonowa w Działdowie, ul. W. Jagiełły 39,
       Prokuratura Rejonowa w Iławie, ul. Gen. Andersa 2,
       Prokuratura Rejonowa w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Grunwaldzka 28,
       Ośrodek Zamiejscowy Prokuratury Rejonowej w Ostródzie z siedzibą w Morągu, ul. Warmińska 17 A.
      
       Ośrodek Pomocy Ofiarom Przestępstw przy Elbląskim Centrum Mediacji zaprasza również do korzystania z bezpłatnego poradnictwa prawnego, psychologicznego, a także innych form wsparcia. Do 28 lutego w godz. 10 - 18 można skorzystać z porad w siedzibie, przy ul. Stefczyka 7-8/6 w Elblągu.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama