UWAGA!

Uczniowie ZSIŚiU z Pucharem Przechodnim dla Najlepszej Szkoły

 
Elbląg, Uczniowie ZSIŚiU z Pucharem Przechodnim dla Najlepszej Szkoły
fot. nadesłana

Na tegorocznych Targach Kosmetycznych i Fryzjerskich Uroda w Gdańsku miało miejsce święto branży fryzjerskiej - Dzień Fryzjera. Jednym z jego najważniejszych punktów jest konkurs Open Hair Cup. W tym roku zwycięski puchar konkursowy wywalczyli uczniowie Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług im. Mikołaja Kopernika w Elblągu.

Gdańskie targi to wyjątkowe święto dla całej polskiej branży fryzjerskiej. Dzień Fryzjera to projekt, który odbywa się w ramach targów. Składają się na niego konkursy fryzjerskie organizowane przez Pomorską Izbę Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. Impreza ma charakter edukacyjno-promocyjny a, w jej ramach odbywa się Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego oraz Otwarty Konkurs Międzyszkolny Open Hair Cup.
       Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu wystawił do konkursu 3-osobową drużynę w składzie: Natalia Gorząch, Alicja Korkosz i Cezar Żak.
       Tegorocznym tematem konkursowym były fryzury inspirowane baśniami Andersena. Na wykonanie przygotowywanych przez kilka tygodni stylizacji uczniowie ZSIŚiU mieli zaledwie 50 minut. Pomimo krótkiego czasu i wysokiego poziomu pozostałych 9 drużyn z całej Polski elbląski zespół pokonał konkurencję i zajął 1. miejsce. Dzięki swojej wyobraźni i umiejętnościom uczniowie wywalczyli Puchar Przechodni dla Najlepszej Szkoły.
       Dodatkowo Natalia Gorząch została wyróżniona 1. miejscem i Pucharem Prezesa Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw w indywidualnej ocenie uczestników konkursu.
      
Mira Borzdyńska, Anna Chodorowska, Magdalena Falkowska-Kucia, Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama