UWAGA!

Ukończyli Akademię Sukcesu

2014-10-23
07:00
 

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza na konferencję „Sukces Akademii”. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 28 października o godz. 10 w Szkole Podstawowej w Milejewie.

Konferencja jest podsumowaniem projektu „Akademia sukcesu. Rozwijanie kompetencji kluczowych i uzdolnień uczniów Szkoły Podstawowej w Milejewie” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
      
       Podczas spotkania nastąpi zaprezentowanie sukcesów 34. uczniów SP w Milejewie, którzy od września 2013 do czerwca 2014 r. uczestniczyli w projekcie. W tym czasie odbywały się regularnie zajęcia pozalekcyjne w szkole w Milejewie oraz pozaszkolne w CSE „Światowid”.
      
       - Podczas nich uczniowie podwyższali swoje kompetencje z zakresu czytania, pisania, myślenia matematycznego, naukowego oraz umiejętności informatycznych i komunikowania się w języku angielskim – wymienia Agnieszka Tkaczuk, koordynatorka projektu. – Ale również odkrywali nowe pasje, uczestnicząc w warsztatach teatralnych, tanecznych, fotograficznych, filmowych, muzycznych i plastycznych.
      
       W trakcie realizacji projektu przygotowano dla uczestników również szereg atrakcji, takich jak wyjazdy edukacyjne do Gdańska i Warszawy, czy wizyty w muzeum i galerii.
      
       Konferencja ma na celu podsumowanie działań projektowych. Wezmą w niej udział realizatorzy i odbiorcy projektu, dodatkowo uczniowie wystawią spektakl teatralny.
      
       - Rodziców, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy – dodaje Agnieszka Tkaczuk.
      
       Program konferencji

      
       10.00 – Uroczyste przywitanie gości
      
       10.05 – 10.15 – „Akademia sukcesu. Rozwijanie kompetencji kluczowych i uzdolnień uczniów Szkoły Podstawowej w Milejewie – podsumowanie działań projektowych – Agnieszka Tkaczuk, koordynatorka projektu
      
       10.15 – 10.45 – Realizatorzy i odbiorcy - o projekcie słów kilka: Antoni Czyżyk – dyrektor CSE „Światowid”, Lidia Wojtyna - dyrektor Szkoły Podstawowej w Milejewie, Ryszard Janusz – wójt gminy Milejewo
      
       10.45 – 11.00 – "Digitalni tubylcy" w ławkach szkolnych. – Marlena Derlukiewicz, W-MODN w Elblągu

 


       11.00 – 11.30 – Spektakl teatralny w wykonaniu uczestników projektu pt. Akademia Sukcesu” + prezentacja osiągnięć uczestników.
      
       11.30 – Zakończenie konferencji – poczęstunek.
      

---- Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej