UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Uratuj komuś życie!

 
Elbląg, chor. szt. SG Michał Orysiak (zdj. archiwum W-MOSG)
chor. szt. SG Michał Orysiak (zdj. archiwum W-MOSG)

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej dzielą się cennym darem. Oddają osocze, by uratować komuś życie.

Wczoraj funkcjonariusz z placówki Straży Granicznej w Braniewie oddał swoje osocze potrzebującym. Chor. szt. Michał Orysiak jest również honorowym dawcą krwi. Od 2003 roku systematycznie dzieli się tym życiodajnym płynem. Przekazał  ponad 23 l krwi, za co został wyróżniony przez Ministra Zdrowia Odznaką Honorowy Dawca Krwi-Zasłużony dla Zdrowia Narodu.

Teraz po przebyciu choroby SARS-CoV-2 nie zwlekał i zgłosił się do Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie Oddział terenowy w Elblągu, kolejny raz ruszył na ratunek potrzebującym.

To nie jedyny taki przypadek w naszym oddziale. Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG zgłaszają się do centrum krwiodawstwa, by zdążyć z pomocą i uratować życie osobie z ciężkimi objawami zakażenia SARS-CoV-2. Ponadto w grudniu br. planowany jest wyjazd funkcjonariuszy z W-MOSG do Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie, którzy chcą podzielić się cennym darem, jakim jest osocze ozdrowieńców.

Dziękujemy i apelujemy o oddawanie osocza. Twój cenny dar może uratować komuś życie!

kpt. Mirosława Aleksandrowicz, Warmińsko-Mazurski Oddziału Straży Granicznej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama