UWAGA!

Urodzinowy Bieg na Sześć Łap

 
Elbląg, Urodzinowy Bieg na Sześć Łap
fot. nadesłana

W październiku mija rok od zapoczątkowania elbląskiej akcji Bieg na Sześć Łap. W najbliższą sobotę (3 października) o godz. 10.30 odbędzie się urodzinowa edycja tego charytatywnego przedsięwzięcia.

To będzie okazją do posumowania dotychczasowych działań, a przede wszystkim do sprawienia chwili radości bezdomnym psom z elbląskiego schroniska OTOZ Animals.
       Bieg na Sześć Łap to akcja, która łączy w sobie dwa wolne cele – popularyzację aktywności fizycznej wśród mieszkańców Elbląga oraz promocję adopcji zwierząt z elbląskiego schroniska. Udział w akcji może każdy, kto chce spędzić aktywnie sobotnie przedpołudnie w towarzystwie bezdomnych psów. Słaba kondycja nie jest przeciwwskazaniem do uczestnictwa w akcji, gdyż uczestnicy zostaną podzielenie na dwie grupy – biegnącą i maszerującą.
       Zapisy do Biegu przyjmowane są na maila 6lapelblag@gmail.com. Spotkanie uczestników akcji odbędzie się w najbliższą sobotę, o godz. 10.30 na parkingu leśnym przy wiacie „Rusałka”, który znajduje się w odległości ok. 300 m od schroniska (w stronę Dąbrowy).
      
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama