UWAGA!

W Dzień Bez Samochodu wybierz komunikację miejską i weź udział w konkursie

 Elbląg, W Dzień Bez Samochodu wybierz komunikację miejską i weź udział w konkursie
Fot. Anna Dembińska (arch. portEl)

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu przygotował konkurs: „Tydzień z elbląską komunikacją miejską 2023”.

Konkurs będzie trwał od 16 do 22 września i będzie prowadzony na oficjalnym fanpage’u ZKM w Elblągu.

Codziennie, pomiędzy godz. 7 a 15 będziemy zadawać jedno pytanie związane z elbląską komunikacją miejską. Pierwsza osoba która polubiła lub polubi (w trakcie trwania konkursu) naszą stronę i udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe zadane w danym dniu, otrzyma bilet 30 – dniowy ważny w strefie miejskiej i podmiejskiej.

Ważne informacje związane z konkursem:

- podczas trwania konkursu, każdy z uczestników może otrzymać tylko jedną nagrodę;

- w konkursie mogą brać udział jedynie osoby fizyczne;

- w konkursie nie mogą brać udziału osoby posiadające fikcyjne konto w serwisie społecznościowym Facebook;

- w konkursie nie mogą brać udziału instytucje, stowarzyszenia, osoby, które założyły konta w celu prowadzenia różnego rodzaju akcji, hobbystyczne, tematyczne itp.; informacja o zwycięzcy nagrody przewidzianej w danym dniu zostanie podana najpóźniej do godziny 15:00 następnego dnia roboczego.

Pełny regulamin

Tradycyjnie już 22 września (piątek), podczas obchodów Europejskiego Dnia bez Samochodu, ZKM w Elblągu zaprasza wszystkich, na co dzień zmotoryzowanych Elblążan, do skorzystania z komunikacji miejskiej. W tym dniu uprawnieniem do bezpłatnych przejazdów będzie ważny dowód rejestracyjny samochodu. Co ważne – bezpłatna jazda na dowód rejestracyjny dotyczy nie tylko kierowców, ale również członków ich rodzin.

Michał Górecki, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Zapomnieliście żeby zarezerwować sobie dzień wolny w pracy, zabrać coś do jedzenia na 40 minutowe pikniki na przystankach miedzy przesiadkami oraz żeby najlepiej przyjść dzień wcześniej jak się chce pojechać autobusem i koczować na przystanku. w przypadku autobusów takich jak 15 czy 22 normalne są opóźnienia do 10 min więc proponuje nie rezygnować na przystanku i czekać żyjąc nadzieją nie dać się zwieść i nie zamawiać taksówki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  2
  zażenowany_wany(2023-09-15)
 • Jadąc z nad jaru tramwaj jadacy na stare miasto odjezdza co 35 minut. To jest komunikacja miejska?? Jaja sobie robicie z pasazerow?!! wstydu nie macie!
 • Fajny konkurs - w zeszłym roku wygrałam bilet - w tym też spróbuję ! :D
 • Może jakiś wesoły Romek zagra i zaśpiewa żeby umilić czas podróżnym czekającym na autobus?
 • O super! Okazja na darmowy bilet do szkoły
 • Stargard Szczeciński 67tys mieszkańców-zobaczcie jakie tam mają autobusy, aż miło takim autobusem się przejechać. Jak ktoś przyjedzie do Elbląga i wsiądzie w taki mini autobusik to już wie że jest w mini miasteczku wrobleskiego. Jadąc takim mini masz wrażenie że siedzisz na silniku tego pojazdu.... żeby coś powiedzieć to trzeba krzyczeć... skacze to na każdym dołku jak pchła. Autobusiki mini tylko ceny nie mini... niech se zarząd jeździ tymi swoimi wynalazkami.
 • @BT. - Tiaaa Stargard -kursy co godzinę a czasami i co dwie i kilka nowych autobusów plus koszmarnie drogie i skomplikowane bilety -faktycznie jest się czym podniecać. Mam tam rodzinę i wiem jak to rzeczywiście wygląda-wole Elbląg
 • Dziękuję za komunikację miejską, jak można było jeździć na dowód rejestracyjny ok, komu to przeszkadzało, jednak zostanę przy samochodzie póki co politycy i ci od klimatu nie zmienią. Po drugie niech politycy pokaż jak sami jeżdżą komunikacją miejska to może zmienię zdanie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  Szkoda słów.(2023-09-15)
 • Chciałam zrezygnować z jazdy samochodem, niestety nasze władze zrobiły taki rozkład jazdy że trudno się połapać. Rozkłady są nieczytelna i nie zrozumiałe, autobusów za mało. Wróblewski prezydencie czy ty jesteś dla nas czy my dla ciebie. W innych miastach to prezydent jest dla miasta w przeciwieństwie Elbląga. Czas na odejście, dosyć nachapałeś się, uwolnij Elbląg od swojej osoby.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  patriotka z Elbląga(2023-09-17)
Reklama