UWAGA!

W Elblągu trwa świętowanie Dnia Dziecka 

 Elbląg, W Elblągu trwa świętowanie Dnia Dziecka 

Za nami festyn z okazji Dnia Dziecka w zmodernizowanym Parku Dolinka. Świętowanie tego wspaniałego dnia w Elblągu potrwa dłużej. W najbliższą sobotę (4 czerwca), zapraszamy najmłodszych do Parku Modrzewie, gdzie w godz. 14-18 odbędzie się kolejny rodzinny festyn dla dzieci „Piegowate szczęście”. Zabawa jest realizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg 2021/2022.

To będzie okazja do tego, żeby sobotnie popołudnie, 4 czerwca, spędzić aktywnie. Każde dziecko przeżyje tu niesamowite chwile. Do Parku Modrzewie, gdzie tego dnia odbędzie się rodzinny festyn dla dzieci „Piegowate szczęście”, zapraszamy w godz. 14-18. Główne centrum imprezy będzie znajdowało się na polanie z hamakami, w sąsiedztwie placu zabaw.

Uczestnicy festynu będą mogli skorzystać z licznych atrakcji: dmuchańców, laserowego paintballa i animacji w postaci baniek mydlanych, nart drużynowych, budowania wieży i balonowego szaleństwa. Na gości będą czekały również stanowiska do malowania na streczu i gry twister oraz inne konkurencje sprawnościowe, w których będzie można wykazać się swoimi umiejętnościami.

Tego dnia, zwłaszcza rodziny, zapraszamy również do udziału w grze terenowej „Odkryj skarby Parku Modrzewie”. Gra poprowadzi uczestnika poprzez najciekawsze miejsca parku i przybliży historię oraz ciekawostki związane z tym miejscem. Jednak żeby wziąć udział w grze, należy zainstalować w swoim smartfonie aplikację „Aktywne Miasta”. Zadaniem uczestników będzie odnalezienie kolejnych punktów wskazywanych przez aplikację. Wraz z kolejnymi pokonywanymi metrami będziemy poznawać kolejne ciekawostki dotyczące Parku Modrzewie. Szczegółowych instrukcji dotyczących gry będzie można uzyskać w biurze festynu w namiocie „Elbląg w formie”.

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Idiotyczny pomysł aby dzieci chodziły po parku z głowami w srajfonach. Kto to, wymyślił ? Masakra jakaś ! Wszędzie trąbią aby dzieci jak najmniej korzystały ze srajfonów, a tu jakiś nie napisze kto, wymyśla zabawę z chodzeniem w garbatej pozycji, z oczami wlepionymi w srajfona. DRAMAT !!!
  • Garbate, chore społeczeństwo tresowane od lat aby zgarbić się i gapić w ekrany srajfonów. A gdzie człowiek przewodnik, który będzie opowiadał, który pokaże motylka, ślimaka, pajączka, roślinkę, kamień pomnik opowie o historii tego miejsca ? Zgarbić się i gapić w ekranik - no zaje zajęcie dla już garbatych dzieci.
Reklama