UWAGA!

W oczekiwaniu na wiosnę

Elbląg, W oczekiwaniu na wiosnę

Filii nr 5 Biblioteki Elbląskiej na Osiedlu Zawada zaprasza w środę 13 marca o godz. 17 rodziców z dziećmi w wieku 4-6 lat na kolejne spotkanie z cyklu „Bajkowa wyspa”, podczas którego będziemy się wspólnie zastanawiać, po czym poznać, że zbliża się wiosna. Pomoże nam w tym książeczka Małgorzaty Strzałkowskiej pt. „Wiosna”. Wstęp wolny.

Jak rozpoznać, że zbliża się wiosna, jakie są jej pierwsze oznaki? W trakcie spotkania w cyklu „Bajkowa wyspa” dzieci i opiekunowie zapoznają się z książeczką Małgorzaty Strzałkowskiej pt. „Wiosna”. Być może uda im się sprawić, że zima w końcu odpuści i ustąpi miejsca wiośnie słonecznej i radosnej.
       Rodziców (bądź opiekunów) i ich pociechy zapraszamy do wspólnej zabawy.
      
       Drogi rodzicu!
       Każda bajka to doskonały pretekst do rozmowy z dzieckiem i budowania więzi. Czytanie dzieciom wartościowych książek, rozmowa o ich treści, kształtowanie potrzeby i nawyku czytania jest warunkiem rozwoju krytycznego myślenia, mądrości życiowej, wyobraźni i wrażliwości moralnej (I. Koźmińska, E. Olszewska „Wychowanie przez czytanie”)
      
       Zajęcia są bezpłatne. Uczestników zajęć prosimy o zabranie obuwia zmiennego.
      
       Filia nr 5 przy ul. Rodziny Nalazków 20, mieszcząca się w budynku Szkoły Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 1, to nowy punkt na mapie Elbląga, gdzie rodzice i ich pociechy mogą spędzać wspólnie czas na kreatywnej i rozwijającej zabawie. W przestrzeni biblioteki, w pomieszczeniu wydzielonym specjalnie dla najmłodszych dzieci odbywają się zajęcia pod nazwą „Bajkowa wyspa”. Inspiracją do tych zajęć są oczywiście książki i ich bohaterowie.
      
       Serdecznie zapraszamy.
       Kontakt:
       tel.55 625 60 95
       e-mail: filia.nalazkow@bibliotekaelblaska.pl.
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama