UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W piątek Urząd Skarbowy będzie nieczynny

 
Elbląg, W piątek Urząd Skarbowy będzie nieczynny
fot. Witold Sadowski, arch.portEl

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Elblągu informuje, że w piątek, 16 czerwca Urząd Skarbowy w Elblągu oraz punkt przyjmowania deklaracji AKC-U w Oddziale Celnym w Elblągu będą nieczynne.

W zamian za dzień wolny wyznaczonym dniem pracy jednostek administracji rządowej będziesobota,  24 czerwca.
      
      
Aneta Dziemidowicz, Urząd Skarbowy w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Są zapracowani więc długi weekend się należy. Pozdrowienia.
 • Jakim prawem urzędnicze nieroby i darmozjady mają każde dni pracujące między świętami wolne ? Do pracy zagonić tych wałkoni nawet w niedziele bo od kawy, chamstwa i nieróbstwa odleżyn dostaną.
 • kto im zabroni
 • Mając na uwadze że urzędnicze nieroby nigdy nie przepracowują się a pochłanianie hektolitrów kawy, herbaty i ciasteczek które refunduje im pracodawca rozsadza im ogromne dupska w obrotowych fotelach przy biurkach i dbając o ich kondycje i zdrowie proponuje wprowadzić przymusowe 4h. pracy w każdą sobotę przy rozładunku węgla na bocznicy lub jako pomocnik na budowie przy betoniarce i taczce albo przy wylewaniu asfaltu przy elbląskich inwestycjach drogowych. Dzięki temu wydajność w urzędach wzrośnie, nauczą się szacunku do pracy i będą mieli gdzie spalić nadwyżkę kalorii z ciągłego obżarstwa i picia na potęgę w godzinach pracy.
 • Teraz dodali że odpracują 24.06.Żeby żaden wałkoń w sobotę nie wylazł wcześniej i udostępnić im tylko wode z kranu i obciążać każdego za zużycie prądu na zagotowanie wody do kawy. Surową i zimną udostępnić to odechce im się parzyć jak w stadzie.
 • Mogę zrozumieć rozgoryczenie faktem, że trzeba płacić podatki, lecz po co tyle jadu w tych i tak szarych czasach. Śmierć i podatki - tak już jest ułożony świat. Pracuję w Naszym Urzędzie, nie nie pracuję, lecz służę Społeczeństwu - tak pojmuję swoją pracę. Jeśli jej ocena jest inna - to cóż jest mi przykro, że tak odbierana jest moja praca. Tych co starają się w miarę rzetelnie płacić podatki - szanuję i staram się wspierać i pomagać; tych co przywłaszczają podatki - nasze wspólne dobro - staram się nakłaniać, do uczciwego podchodzenia do obowiązku. Co do wolnego piątku - też mi się nie podoba, że jakiś urzędnik w Warszawie śmie decydować o czasie mojego wypoczynku. Wolałbym przyjść do pracy w piątek, jeśli chciałbym mieć ten dzień wolny - to mam urlop. Pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  1
  UrzędnikelbląskiejSkarbówki(2017-06-17)
 • Ministerstwo finansów i rozwoju ustaliło odgórnie dla wszystkich urzędników, że piątek jest dniem wolnym a następna sobota pracująca, więc nie szczekajcie pajace. Widać, że dawno nie byliście w elbląskim US, bo poziom i profesjonalizm jest na takim poziomie, że inne urzędy mogą się do nich uczyć. Widać kreatywnym księgowym się wszystko nie podoba :P
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  3
  pitcitvat(2017-06-17)
Reklama