UWAGA!

W świecie ciszy - kurs migowego

Ośrodek Edukacyjno-Szkoleniowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Elblągu organizuje kurs języka migowego I stopnia. Zapisy będą przyjmowane do 19 listopada.

Program kursu przygotowany został z myślą o pracownikach służb społecznych. Obejmuje słownictwo niezbędne do nawiązania podstawowej komunikacji z osobą niesłyszącą. Zajęcia skierowane są przede wszystkim do pracowników urzędów i instytucji, którzy w swej codziennej pracy stykają się z osobami niesłyszącymi i niedosłyszącymi. Do udziału w kursie organizatorzy zachęcają również gorąco studentów i inne osoby zainteresowane.
     W ramach kursu przewidziano zajęcia z teorii języka migowego oraz rozwijanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem niesłyszących. Uczestnicy poznają alfabet palcowy, liczebniki oraz około 350 znaków ideograficznych. Zajęcia odbywać się będą w środowe popołudnia od 26 listopada.
     Absolwenci kursu I stopnia będą mogli doskonalić swoje umiejętności na kursie II stopnia – przewidywany termin rozpoczęcia zajęć: luty/marzec 2009.
     
     Więcej informacji nt. kursu uzyskać można w biurze TPD przy ul. 1 Maja 37 lub pod numerem telefonu (55) 233 82 10. Szczegółowy harmonogram zajęć dostępny jest na stronie internetowej: www.tpd.elblag.com.pl.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Co to jest za kurs? Czy zaśwadczenia są wydawane przez PZG? Czy to kurs dla pracowników socjalnych czy kurs nauczycielski?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    oranka(2008-11-05)
Reklama