UWAGA!

W trosce o płuca

Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych i Uniwersytetem III Wieku i Osób Niepełnosprawnych w Elblągu zapraszają wszystkich chętnych na wykład pn. „Profilaktyki przewlekłej obturacyjnej choroby płuc", który odbędzie się 10 czerwca (wtorek) o godzinie 15.30 w siedzibie Elbląskiej Uczelni Humanistyczno - Ekonomicznej przy ul. Lotniczej 2, I piętro - sala 215.

Wykład wygłoszony zostanie w ramach projektu „Twoje Zdrowie w Twoich rękach" i ma na celu wzrost wiedzy w zakresie ochrony zdrowia.
     W ramach tego projektu można także korzystać z bezpłatnej infolinii prozdrowotnej: 0 800 703 026. Infolinia jest czynna w poniedziałki, wtorki i środy w godz. 12 - 18. Poradnicy udzielają porad w godz. 12 – 16, zaś edukatorzy zdrowia w godzinach 16 - 18.
     W siedzibie ERKON przy ul. Zw. Jaszczurczego 15 dodatkowo można skorzystać z porad specjalisty ds. sprzętu rehabilitacyjnego, który udziela porad w czwartki od godz. 12 do 15 oraz dietetyka - we wtorki od 15 – 18.
     Projekt „Twoje Zdrowie w Twoich rekach" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Środków Przejściowych 2005 „Podnoszenie świadomości społecznej i wzmocnienie rzecznictwa oraz działań monitorujących organizacji pozarządowych".
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama