UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca

 
W tym tygodniu portEl poleca

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia.

We wtorek 19 lutego o godz. 18 Biblioteka Elbląska zaprasza do Sali Klubowej na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych i rozmowę o książce Janusza Korczaka „Pamiętniki i inne pisma z getta” Wstęp wolny.
      
       Z kolei w środę 20 lutego o godz. 17 w Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Hetmańskiej odbędzie się zorganizowane wraz z Elbląskim Forum Odtwórców Historycznych spotkanie z cyklu „Popołudnia z książką i nie tylko”, poświęcone powstaniu styczniowemu. Spotkanie poprowadzi elbląski historyk i nauczyciel – Piotr Imiołczyk. Wstęp wolny.
      
       W czwartek 21 lutego w godz. 10-13 z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego, Koło Przewodników i Pilotów Turystycznych im. R. Gierzyńskiego przy elbląskim Oddziale PTTK, serdecznie zaprasza uczniów elbląskich szkół wraz z opiekunami na spacer z przewodnikiem po Starym Mieście (zbiórka przy Bramie Targowej).
      
       W piątek 22 lutego o godz. 17.30 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych odbędzie się szczególne spotkanie z muzyką klasyczną. EOK przygotowała dla najmłodszych melomanów kolejny koncert z cieszącego się ogromną popularnością cyklu „Klasyka dla Smyka”. Bilety: 25 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy).
       Również w piątek Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza o godz. 19 na pokaz filmu Wilhelma Sasnala Z daleka widok jest piękny. Będzie to pierwszy z filmów prezentowanych w ramach nowego cyklu Krużganek Movie. Wstęp 5 zł.
      
       Wydawca Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl zaprasza do odwiedzenia wystawy Fotka miesiąca. Wystawa najlepszych konkursowych prac organizowana jest już po raz szósty i potrwa do 10 marca.
      
       Tradycyjnie polecamy również pozostałe trwające wystawy - szczegółowe informacje o nich znajdziecie tutaj.
      
       Więcej informacji o bieżących i nadchodzących wydarzeniach znajdziecie w dziale IMPREZY oraz zakładce KULTURA. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)