UWAGA!

W weekend rekreacyjnie i sportowo z MOSiR-em

 Elbląg, W weekend rekreacyjnie i sportowo z MOSiR-em
fot. MOSiR

Oferta MOSiR-u na sportowe spędzenie czasu w nadchodzącą sobotę i niedzielę jest jak zwykle bardzo bogata: tenis stołowy, biegi na orientację oraz badminton.

W sobotę o godz. 10 w hali sportowej Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Kościuszki 77 a, rozpocznie się VI Turniej Grand Prix Elbląga w Tenisie Stołowym. W każdym turnieju przybywa nowych sympatyków tej formy rekreacji, ponieważ impreza ma charakter otwarty. Wystarczy sportowe obuwie, rakietka i profesjonalne stoły są do dyspozycji uczestników. Zgłoszenia zawodników będą przyjmowane od godz. 9 do godz. 9.45.
       Również w sobotę, po raz pierwszy w tym sezonie, w Parku Dolinka o godz. 10 wystartują sympatycy biegów na orientację. Zapisy chętnych od godz. 9.15 do godz. 9.45. W rywalizacji uczestniczyć mogą dzieci i osoby dorosłe. Tradycyjnie prowadzona będzie też kategoria rodzinna dla rodziców z dziećmi.
       Natomiast w niedzielę w sali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego przy ul Sienkiewicza 2 zostanie rozegrany III turniej dla amatorów w badmintona. Początek zawodów o godz. 9. Przyjmowanie zgłoszeń od godz. 8 do godz. 8.45.
      
       W zawodach organizowanych przez MOSiR obowiązuje opłata wpisowa od osób dorosłych w wysokości 5 zł - biegach oraz grach indywidualnych. Z kolei w grach podwójnych opłata wynosi 10 zł od pary.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama