UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wakacje w tanecznym rytmie

 

Lato tuż, tuż, więc warto pomyśleć o atrakcyjnym wypoczynku dla swoich pociech. Dla początkujących tancerzy oraz tych bardziej zaawansowanych Centrum Tańca „Promyk” proponuje obozy taneczne w Iławie.

Obóz taneczny to połączenie pasji z dobrą zabawą. Wszyscy, którzy kochają taniec, podczas obozu mogą podszkolić swoje umiejętności, zawrzeć nowe przyjaźnie oraz aktywnie i ciekawie spędzić czas.
       – Jesteśmy instytucją, która od ponad 25 lat organizuje wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży – mówi Antoni Czyżyk, trener EKT „Jantar”. – Mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie, a troska o bezpieczeństwo i dobra organizacja czasu wypoczynku to nasze podstawowe atuty.
      
       Początkujący
      
Podczas tegorocznych wakacji odbędą się dwa obozy. Pierwszy skierowany jest do początkujących tancerzy oraz do tych, którzy dopiero chcą spróbować swoich sił w tańcu. Odbędzie się on w terminie 27 lipca – 5 sierpnia. Podczas obozu odbywać się będą zajęcia z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich. Niektóre warsztaty taneczne będą prowadzone w języku angielskim Poza zajęciami tanecznymi organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji: dyskoteki, ogniska, różnorodne rozgrywki sportowe (mecze koszykówki, piłki siatkowej i piłki nożnej, zawody tenisa stołowego i darta), zabawy integracyjne: kalambury, karaoke, maraton uśmiechu, Kocham Cię Polsko, Mafia, Mini Playback Show, pląsy np.: My idziemy na bizony, Ninja, Wyścigi, zabawy terenowe: podchody, sztandary, poszukiwanie skarbu, święty graal, gry RPG w terenie. Zabawie i rekreacji będą towarzyszyć również wycieczki m.in. do Huty Szkła Artystycznego w Olsztynku, spacer ścieżką dydaktyczną „Jasna” w Parku Krajobrazowym Pojezierza Iławskiego, rejs statkiem po Jezioraku, wyjście do aquaparku, itp.
       Obozy odbędą się w Zespole Szkół Budowlanych mieszczącym się przy ul. Kopernika 8. W kompleksie szkolnym mieści się internat, stołówka, sale sportowe, aule oraz dwa boiska. Dodatkowym atutem jest położenie szkoły w pobliżu jeziora Jeziorak, co ułatwi korzystanie z kąpieli wodnych i słonecznych.
      
       Zawansowani
      
Drugi obóz, który zrealizowany zostanie w terminie 5-18 sierpnia, skierowany jest do tancerzy zaawansowanych, czyli posiadających wyższą klasę taneczną.
       – Uczestnicy drugiego obozu to tancerze, traktujący swoje hobby z wielkim zaangażowaniem, dlatego chcemy zapewnić im bardziej komfortowe warunki do rozwijania umiejętności – mówi Joanna Karpiuk z CT „Promyk”. – Podczas obozu instruktorzy więcej czasu i uwagi mogą poświęcić każdej z tańczących par, większa jest też dostępność sal do ćwiczeń.
       Poza codziennym treningiem tanecznym będzie też czas na wypoczynek i atrakcje, m.in. wyjście na kręgle, do aquaparku, na kajaki, do kina, na Międzynarodowy Festiwal Jazzu „Złota Tarka” organizowany przez Iławskie Centrum Kultury, biesiadowanie przy ognisku, plażowanie i kąpiele w jeziorze.
      
      

 


      
       Wszystkie zorganizowane zajęcia będą przeprowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską (finaliści Mistrzostw Świata) oraz osoby z uprawnieniami pedagogicznymi.
       Niezbędne dokumenty (kartę obozu, wniosek o dofinansowanie z zakładu pracy) można pobrać w Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80 w Elblągu. Informacje o obozach pod numerem telefonu: 55 611 01 30/40, 609 977 220 oraz pod adresem: promyk@swiatowid.elblag.pl.
       Na karty zgłoszeń czekamy do 22 czerwca.
      
      

Zyta Wrzos, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama