UWAGA!

Walc wiedeński z mamą lub tatą

 Elbląg, Walc wiedeński z mamą lub tatą
fot. nadesłana

W sobotę, 12 marca w Centrum Tańca Promyk odbędą się kolejne zajęcia skierowane do rodziców i ich pociech. Tym razem wspólnie zatańczą walca wiedeńskiego.

Na zajęciach będzie można nauczyć się walca wiedeńskiego, który charakteryzuje się dużą ilością obrotów. Dodatkowo dzieci i rodzice aktywnie i wesoło spędzą wolny czas.
       - Zajęcia to bardzo dobry sposób na spożytkowanie nadmiaru energii naszych pociech i doskonała zabawa z nimi – mówi jedna z mam. - Ostatnio wspólnie uczyliśmy się jiva, na końcu dzieci nie miały już siły wrócić do domu, a ja czułam, że spaliłam sporo kalorii.
       Instruktorką na zajęciach jest Alicja Minkiewicz, która chwali swoich uczestników. - Rodzice i dzieci, tańczą z dużym zaangażowaniem. Rodzice są bardzo otwarci i bawią się tak samo dobrze, jak dzieci. Tylko z kondycją trochę u nich gorzej, dlatego robimy sobie przerwy, aby nieco odetchnąć, podczas gdy dzieci cały czas są zaangażowane w zabawę.
       Do udziału w warsztatach zapraszamy dzieci od lat 4 oraz mamy, tatów, babcie, dziadków, ciocie, wujków. Należy zabrać ze sobą obuwie zmienne.
       Zajęcia odbędą się w sobotę, 12 marca w godz. 16-17 w Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80. Cena biletów: 15 zł / rodzic + dziecko/, 20 zł /rodzic + 2 dzieci. Bilet do nabycia przed zajęciami.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama