UWAGA!

Walentynki w Starovce - sprawdź co przygotowaliśmy

2013-02-11
16:00
Walentynki w Starovce - sprawdź co przygotowaliśmy

Karnawał już za nami, ale to nie powód aby rezygnować z przyjemności. Walentynki to święto wszystkich zakochanych. U nas w Starovce to nie tylko celebrowanie miłości, ale również dłuższy  weekend. Co to oznacza? Więcej zabawy, dobrej muzyki, wyśmienitych trunków oraz promocji na barze.

Każda para - lub też nie - która w tych dniach wyrazi swoje uczucia w postaci pocałunku przy barze, otrzyma 10% zniżki na alkohol.
       Nie zapominamy również o osobach, które nie znalazły jeszcze w tym roku swojej drugiej połówki. Dla Was także będą specjalne niespodzianki.
      
       Czwartek 14 lutego
to wieczór pod znakiem romantycznych brzmień. Każda pary, która odwiedzi nas w tym dniu będzie mogła nabyć butelkę wina w promocyjnej cenie.
      
       Co dobrego w tych dniach szykują dla nas nasi artyści za konsolą?
       Piątek 15 lutego to powtórka z rozrywki. Houseriders, czyli DJ Luis& DJ Baron. Dwóch, młodych, zdolnych, którzy zachwycili Was w ostatni weekend swoją kreatywnością i gustem muzycznym. Miejmy nadzieję, że zagoszczą w naszych sercach na dłużej.
      
       Sobota 16 lutego
to najlepsze hity ostatnich miesięcy w klubowym wydaniu, które będzie serwował gościnnie na muzycznej scenie Starovki- RECY - powiew świeżości i doskonałego wyczucia muzycznego w ludzkim wydaniu. Rozkręci on imprezę na najwyższych obrotach. To doskonały czas, żeby zakochać się w jego muzyce. Tego wieczoru w głośnikach będzie można usłyszeć propozycje wszystkich naszych gości. Grunt to dobra zabawa.
      
       Ponadto w sobotę przewidujemy loterię z nagrodami!
       Wstęp na imprezę jak zawsze za darmo. Startujemy od godziny 20. Przyłącz się!
      
       Wszystkie rezerwacje przyjmujemy pod nr telefonu 782 272 140 lub osobiście przy ul.Kowalskiej 3-5/A
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej