UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Warsztaty dla ojców

Elbląg, Warsztaty dla ojców

Inicjatywa Tato.Net zaprasza mężczyzn do udziału w bezpłatnym warsztacie dla ojców „Bliżej - pełna łączność“. Wszystkim tatom, a także przyszłym ojcom chcemy pokazać jak można być bliżej swego dziecka, jak zaspokoić wszystkie jego najważniejsze potrzeby.

Ojcowie pochłonięci aktywnością zawodową, niejednokrotnie zaniedbują sferę kontaktów z własnym dzieckiem, co prowadzi do oddalenia emocjonalnego. Warsztat „Bliżej” ma na celu przekazanie metod pogłębiania relacji ojciec – dziecko. Zajęcia opierają się na czterech filarach efektywnego ojcostwa, do których zalicza się: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość.
       Warsztat odbywa się tylko w męskim gronie. To nie jest zwykły wykład o ojcostwie - to
       praktyczne ćwiczenia, wymiana doświadczeń, możliwość uzyskania wskazówek jak tworzyć indywidualny tato-plan, to pierwszy krok do odkrycia tajemnicy dobrego kontaktu z własnym dzieckiem...
      
       Bezpłatne (koszt w całości pokrywany przez wojewodę warmińsko-mazurskiego - uczestnicy są zwolnieni z opłaty) warsztaty dla ojców odbędą się 17 września w godz. 9-18.
      
       Dodatkowe informacje: Biuro Tato.Net, tel. 81 527 99 13
       Szczegóły na www.tato.net
      
      
Dorota Biruk, Tato.Net
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama