UWAGA!

Warsztaty terapeutyczne metodą Hellingera

W dniach 18 i 19 czerwca odbędą się w Elblągu dwudniowe warsztaty psychologiczne, prowadzone metodą Berta Hellingera (ustawienia rodzinne). Zajęcia poprowadzi ceniony psychoterapeuta Piotr Bednarczyk.

Celem zajęć jest poszukiwanie rozwiązań dla problemów indywidualnych (lęki, depresje, zaburzenia jedzenia, przewlekłe lub zagrażające życiu choroby) i rodzinnych (trudności w relacjach z partnerem, kłopoty z dziećmi), a także w sprawach zawodowych i biznesowych.
      
       Kiedy odnajdujesz swoje właściwe miejsce Twoje życie może zacząć się porządkować. Właściwe miejsce oznacza, że uznajesz to kim jesteś i także to kim są inni, wszyscy zostają uznani i uszanowani, a Ty możesz pełniej i radośniej przeżywać swoje życie. W zgodzie ze sobą i z innymi, budując dobre relacje oparte na szacunku i miłości.
       Dotyczy to zarówno rodziny, z której pochodzisz, Twoich aktualnych relacji z partnerem, z dziećmi, a także Twoich relacji w miejscu pracy.
      
       Spotkanie jest przeznaczone dla osób:
       – przeżywających trudności w związkach, mających kłopoty z dziećmi (w tym wypadku wskazane jest uczestnictwo obojga rodziców),
       – zmagających się z problemami emocjonalnymi (depresje, lęki),
       – doświadczającymi kłopotów ze zdrowiem,
       – chcących poprawić jakość swojego życia,
       – potrzebujących zmian w życiu zawodowym .
      
       O terapii Berta Hellingera:
       Według tego niemieckiego terapeuty historia naszej rodziny ma większy wpływ na nasze życie, niż moglibyśmy przypuszczać. Jeśli czyjś ciężki los nie został w rodzinie uszanowany, a osoba ta nie ma w rodzinie należnego jej miejsca, ktoś z kolejnych pokoleń może doświadczać trudności i niepowodzeń życiowych, których mimo wysiłków i prób nie udaje się pokonać. W ten sposób (tzw. uwikłanie w los przodków) przejawia się jego głęboka miłość do rodziny.
       Ustawienia pomagają odnaleźć takie uwikłania i zapoczątkować zmiany systemu w kierunku uruchomienia sił przywracających naturalny ład i porządek, co pozwala przywrócić równowagę i harmonię w życiu własnym i w swojej rodzinie.
      
       Elbląskie warsztaty prowadził będzie Piotr Bednarczyk (informacje o trenerze na stronie www.ptus.pl), który od lat praktykuje z powodzeniem terapię metodą hellingerowską. Zajęcia odbędą się na terenie DPS przy ul. Toruńskiej w Elblągu; 18 czerwca (piątek) w godz.: 16.00–20.00 oraz 19 czerwca (sobota), w godz. 10.00–20.00.
       Ze względu na duże zainteresowanie, prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod numerami telefonów: 509 626 582 i 506 752 690
      
oprac. MW
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama