UWAGA!

Warsztaty „Własna firma”

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu oraz Centrum Pracy i Pomocy w Elblągu organizują w dniach 15-18 czerwca czterodniowe zajęcia warsztatowe pod nazwą „Własna firma”. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zajęcia warsztatowe adresowane są do osób bezrobotnych zarejestrowanych w powiatowych urzędach pracy, a także innych osób zainteresowanych założeniem własnej działalności. Celem warsztatów jest określenie predyspozycji zawodowych do pracy w charakterze przedsiębiorcy oraz wyposażenie uczestników warsztatów w wiedzę dotyczącą uruchamiania, prowadzenia i rozliczania działalności gospodarczej.
       W pierwszym dniu warsztaty poprowadzą doradcy zawodowi i psycholodzy z CIiPKZ w Elblągu, w ciągu następnych trzech dni zajęć wystąpią eksperci – zaproszeni przez nas przedstawiciele wielu urzędów i instytucji, którzy szczegółowo przybliżą uczestnikom wszelkie zagadnienia związane z powyższą tematyką.
       Rozpoczęcie zajęć 15 czerwca o godz. 10 w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu, ul. Bema 54 (obok warsztatów szkolnych), I piętro, pok. 103. Zapisy można zgłaszać telefonicznie pod numerem 55 236 03 60 wew. 272, 55 232 40 10 wew. 272 lub osobiście w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu, ul. Bema 54, pokój 105, w godzinach 7.30-15.30. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
      
      
Kamila Gębica-Dolatowska, CIiPKZ

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama