UWAGA!

Weekend z kotami

2015-07-16
13:00
 
Weekend z kotami

Już w najbliższy weekend 18–19 lipca Centrum Handlowe Ogrody oraz Elbląskie Schronisko dla Zwierząt OTOZ Animals zapraszają do wzięcia udziału w wakacyjnej akcji charytatywnej „Ocalić od zapomnienia”.

Jeżeli los bezdomnych zwierzaków nie jest Ci obojętny, odwiedź Centrum Handlowe Ogrody i przynieś niepotrzebny koc, zabawki dla kotów lub psów, inne przydatne rzeczy lub kup karmę i przekaż ją elbląskiemu Schronisku dla Zwierząt, którego przedstawiciele będą obecni w Ogrodach przez cały weekend. Na miejscu też dowiesz się, jakie są warunki adopcji zwierząt ze schroniska.
      
       W sobotę przedstawiciele elbląskiego zaprezentują także swoich podopiecznych, których będzie można przekazać tego dnia do adopcji.
      
       Okres wakacyjnych podróży i wyjazdów to dla zwierząt często trudny czas. Niekochane i niepotrzebne często trafiają właśnie w okresie wakacji do schronisk dla zwierząt. Pomóżmy im zatem znaleźć nowy dom i opiekunów. Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału i przyłączenia się do akcji.
      
       W niedzielę,18 lipca dodatkowo zapraszamy na wystawę kotów rasowych, które zaprezentujemy przy wejściu głównym do Centrum. Wśród kilkudziesięciu okazów zaprezentowane zostaną naprawdę piękne i rzadkie rasy.
      
       Zarówno akcja charytatywna jak i wystawa kotów rasowych to wydarzenia realizowane w ramach cyklu letnich imprez pod hasłem „Lato w Ogrodach pełne atrakcji”, których organizatorem jest Centrum Handlowe Ogrody. Po szczegóły zapraszamy na stronę www.centrumogrody.pl.
      
       Do zobaczenia w Ogrodach.
      
----- Reklama ------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej