[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weź udział w 16. Konkursie im. dr Aleksandry Gabrysiak

 
Elbląg, Weź udział w 16. Konkursie im. dr Aleksandry Gabrysiak

7 listopada 2019 podczas uroczystej gali zostanie rozstrzygnięty 16. Konkurs im. dr Aleksandry Gabrysiak na najlepszą inicjatywę elbląskich organizacji pozarządowych. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 października br.

Elbląskie organizacje pozarządowe to setki specjalistów, pasjonatów i hobbystów, realizujących inicjatywy, z którymi zetknął się niemal każdy mieszkaniec naszego miasta. Trudno wskazać sferę życia elblążan, w której nie spotykaliby się z działalnością stowarzyszeń i organizacji. Podejmują działania na rzecz potrzebujących, organizują wydarzenia kulturalne, integrują mieszkańców, edukują, wspierają utalentowaną młodzież, pracują na rzecz zachowania dziedzictwa kulturowego i ochrony przyrody naszego regionu. Wyjątkowym sposobem docenienia ich pracy jest nagroda w Konkursie im. dr Aleksandry Gabrysiak na najlepszą inicjatywę elbląskich organizacji pozarządowych.
       Decyzję o tym, która z elbląskich inicjatyw najpełniej odpowiadała na potrzeby mieszkańców, podejmie komisja złożona z członków Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych, przedstawiciela Urzędu Miejskiego w Elblągu, Centrum Organizacji Pozarządowych, Miejskiego Centrum Wolontariatu oraz Fundacji Elbląg. Zwycięzca zostanie uhonorowany statuetką ufundowaną przez Prezydenta Elbląga oraz nagrodą pieniężną przeznaczoną na działania statutowe.
       Pula środków przeznaczonych na nagrodę główną oraz wyróżnienia wynosi 3500 zł. Jej fundatorami są: Stowarzyszenie ESWIP (w ramach Funduszu Grantowego IMPULS) oraz Fundacja Elbląg – Fundusz Lokalny Regionu Elbląskiego.
       Zgłoszone inicjatywy oceniane będę według kilku kryteriów, m.in.: znaczenia inicjatywy (projektu) dla elblążan, zaangażowania wolontariuszy w działania, innowacyjności, etyczności.
       Zgłoszenia przyjmowane są do 15 października 2019 do godz. 16 w biurze Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17.
      
       Konkurs organizowany jest przez Radę Elbląskich Organizacji Pozarządowych, obsługę organizacyjną zapewnia Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu. Informacji dotyczących konkursu udziela biuro Centrum Organizacji Pozarządowych. Osoby kontaktowe: Rafał Narnicki - r.narnicki@eswip.pl, Paula Rocławska – p.roclawska@eswip.pl, Justyna Duks – j.duks@eswip.pl, tel.: 55 649 12 93, 55 235 33 88.
      
       Dotychczasowi Laureaci Konkursu im. dr Aleksandry Gabrysiak:
       2004 Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych za powołanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Osób Niepełnosprawnych w Elblągu
       2005 Hufiec ZHP Elbląg za Festiwal Piegusa
       2006 Stowarzyszenie Viva Art za projekt „Magnes”
       2007 Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych za pismo „Pozarządowiec"
       2008 Hufiec ZHP Elbląg za program „Junga i Kadet”
       2009 Uniwersytet Trzeciego Wieku i Osób Niepełnosprawnych za Senioradę 2008
       2010 Stowarzyszenie Animatorów Kultury „Teatr z bliska” za II Festiwal Amatorskich Zespołów Teatralnych Deska
       2011 Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek za „Marsz Życia”
       2012 Stowarzyszenie Elbląg Europa za Międzynarodowy Festiwal "Wikingowie z Truso"
       2013 Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa Oddział w Elblągu za inicjatywę "Kompleksowa pomoc dla dzieci i młodzieży obciążonych syndromem FAS”
       2014 Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Ziemi Elbląskiej za inicjatywę „Sobota z przewodnikiem”
       2015 Stowarzyszenie „Alternatywni” za Festiwal Literatury „Wielorzecze”
       2016 Elbląskie Towarzystwo Kulturalne za całokształt działalności
       2017 Teen Challenge Chrześcijańska Misja Społeczna Oddział Elbląg za Mini Hostel dla osób wychodzących z uzależnień
       2018 Stowarzyszenie Inicjatyw Rodzinnych za projekt „Wiatr w Żagle”
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama