UWAGA!

Wezwanie odebrała osobiście

Posłanka Danuta Hojarska osobiście odebrała z sekretariatu Sądu Rejonowego w Elblągu wezwanie na rozprawę w procesie o wyłudzenie kredytu z banku na zakup maszyn rolniczych.

Jak poinformowała Ewa Mazurek, rzecznik Sądu Okręgowego w Elblągu, posłanka miała powiedzieć odbierając wezwanie, iż nie chce, by powtórzyła się sytuacja sprzed kilkunastu dni. Wtedy to, według jej słów, nie była obecna na rozprawie, ponieważ nic o niej nie wiedziała. Pocztowe awizo z wezwaniem do sądu - jak stwierdziła posłanka - przyszło na adres domowy pod jej nieobecność.
     Prokuratura oskarżyła posłankę Hojarską i jej męża o przywłaszczenie maszyn rolniczych, kupionych za pieniądze z pożyczki bankowej. Wartość zaciągniętego kredytu to 200 tysięcy zł.
     
     Zobacz także: "Hojarska odwołana"
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • PROSZE JAK TA "NASZA" POSŁANKA-OŚLA ŁĄKA SPOKORNIAŁA -JESZCZE PARE DNI I SAMA SOBIE WYROK WYDA I POSŁUSZNIE ZAKUJE SIĘ WKAJDANKI NP. NA PLACU SŁOWIAŃSKIM. A TO CI" PRZEDSTAWICIELKA NASZEGO REGIONU" ZWYKŁY OSZOŁOM Z TEJ BUTNEJ pani poseł.
 • Moze wyrok sobie wyda, ale meza...?...watpie
 • nie 200tys. a ponad 200tys. i nie pożyczki tylko kredytu (niby to samo ale ...) i to tyle
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bibi czyli byly ...(2002-06-04)
 • www.rzeczpospolita.pl
 • NIE ZNAM BABSKA,A JUŻ MNIE KWU...NA JEJ TEMAT SŁYSZAŁEM RÓŻNE RZECZY NP.KANDYDOWAŁA Z REGIONU SŁUPSKIEGO,BO W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM WSZYSCY JĄ ZNAJĄ I NIKT "na taką" NIE ODDAŁ BY GŁOSU.MÓJ ZNAJOMY,JESZCZE PRZED WYBORAMI POWIEDZIAŁ KRÓTKO"...JAK TAKĄ WYBIORĄ TO JUŻ CHYBA POLSKĘ SZLAG TRAFI..."-CIEKAWE,JAK DUŻO SIĘ POMYLIŁ...?JEŻELI JEST WINNA TO NIECH ODPOWIADA ZA SWOJE CZYNY,Z NAMI CZYLI ZWYKŁYMI LUDZIKAMI NAWET ZA HANDEL NA ULICY SWOIMI WYHODOWANYMI ROŚLINKAMI SŁUŻBA MIEJSKA "JEDZIE OSTRO",A TA CO MYŚLI,ŻE REKLAMACJĘ Z SĄDU SOBIE ZAŁATWIŁA-JAZDA Z NIĄ!!!!!!
 • Hojarska?? Sami sobie zgotowaliśmy ten los. Może ta część Nas, co głosowała na Panią H. pomyśli, chociaż troszeczkę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Maciek(2002-06-05)
 • To nie wina Hojarskiej, że jest jaka jest. Znam ją dobrze, jeszcze jako radną w N. Dworze Gd. Niestety, niej jest prawdą, że wybierali ją Ci, co jej nie znali. Znali ją dobrze. Ale kogo mają wybierać, jak starowane politycznie media od dwóch lat wmawiają Polakom, że nasyzm krajem rządzą tylko złodzieje i szabrownicy i że Samoobrona "musiała" łamać prawo, by bronić, itd, itp... Teraz sternicy dostali pietra, bo przyszła kolej na nich i próbują uciszyć tych których sami wywindowali. Wczoraj Kaczmarek i Janik rwali sobie włosy z głowy z powodu niskiej oceny prywatyzacji w sondażach. Kolejny raz broń strzela w strzelającego na oślep.
 • Komar podsunąłeś mi pewną myśl. Ostatnio strażnicy wespół z policją wlepili mi dwa mandaty. Może zamiast je płacić, zacznę popierać Hojarską. Będzie taniej i śmieszniej... Proponuję, żeby wszyscy tak zrobili, szczególnie Ci, którzy nie chcą spłacać kredytów i innych długów, albo mają smykałkę do podrabiania dokumentów.
 • JeW: Rzeczywiście jest się czym chwalić...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Kubuś Puchatek(2002-06-06)
 • "To nie wina Hojarskiej, że jest jaka jest." Panie jew, wez pan zimny prysznic.
 • a pani posel na to jak na lato znowu dziala - teraz wysypuje zboze na zeraniu i szarpie sie z policajami z immunitetem na ustach zenada :))
 • Gdy płacz nie pomaga zostaje śmiech i ironia. Tak jest z sukcesem Samoobrony i Hojarskiej. Ktoś ją wybierał - także ci, którzy znali ją lepiej ode mnie. Tak się kupuje "tanią nadzieję" i zamyka usta argumentom. I to nie wina Hojarskiej, że jest jaka jest. To wina demokracji, że TAKI KTOŚ zostaje posłem. Bo jak ktoś inny wcześniej powiedział, demokracja jest nieodporna na głupotę i jak dodał Churchill: póki co nikt nie wymyślił lepszego systemu. Póki więc tak jest, skazani jesteśmy na demokrację, a z nią na groźbę zwycięstw wyborczych gorszego nad lepszym. Dla mnie "sukcesy" takich uzdrawiaczy, jak Samoobrona są tego potwierdzeniem.
Reklama