UWAGA!

Wielka Orkiestra grała w Kamionku Wielkim

 
Elbląg, Wielka Orkiestra grała w Kamionku Wielkim
fot. nadesłana

Już trzeci raz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka grała w świetlicy Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kamionku Wielkim.

Tym razem w sztabiku można było posłuchać koncertów lokalnych zespołów muzycznych, szantymena z Elbląga, obejrzeć pokazy AIKIDO, wziąć udział w kursie pierwszej pomocy, zmierzyć sobie poziom cukru we krwi i ciśnienie.
       Ochotnicza Straż Pożarna z Kamionka Wielkiego zaprezentowała swoje umiejętności.Nie zabrakło także licytacji gadżetów orkiestrowych oraz przedmiotów wykonanych przez wychowanków, wspaniałego tortu wykonanego przez Koło Gospodyń Wiejskich z Kamionka Wielkiego, czy rejsu motorówką po Zalewie Wiślanym. Panie z koła zatroszczyły się także o kanapki i ciasta.

  Elbląg, Wielka Orkiestra grała w Kamionku Wielkim
fot. nadesłana


       Konferansjerkę akcji prowadził z werwą i swadą pan Emil. Pomoc w organizacji zapewniło także Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kamionek Wielki „Wielki Kamień”.
       Jak co roku dwie grupy młodzieży wraz z opiekunami: Panią Bożeną i Panem Mateuszem kwestowały na ulicach Elbląga. Młodzież zaskoczona była serdecznością, hojnością i dobrym sercem wspierających. Pozytywny nastój udzielił się wszystkim, młodzież była szczęśliwa, że ponownie mogła włączyć się w Akcję.
       Udało nam się zebrać kwotę, która przerosła nasze oczekiwania. 22. Finał WOŚP w naszym sztabiku zamknęliśmy kwotą: 7 300,54 zł.
      
      

Jerzy Sukow, MOW Kamionek Wielki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama