UWAGA!

Wielka urodzinowa loteria

2014-11-07
Aktualizowany 2014-11-17 15:01
 

E.Leclerc w Elblągu świętuje 10. Urodziny. Z okazji jubileuszu hipermarket E.Leclerc przy ulicy Żeromskiego 2 w Elblągu przygotował Wielką Loterię Urodzinową, w której do wygrania jest 10 nagród głównych - każda o wartości 5000 złotych oraz ponad tysiąc innych nagród.

E.Leclerc w Elblągu w tym roku świętuje 10-lecie istnienia i z tej okazji przygotowano wiele atrakcji dla klientów hipermarketu. Jedną z nich jest specjalnie zorganizowana Wielka Loteria Urodzinowa, w której może wziąć udział każdy kto w dniach od 3 do 23 listopada dokona zakupów za min. 60 złotych. Klienci, którzy spełnią ten jedyny warunek otrzymają kupon uprawniający do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej.
      
       Na szczęśliwców, którzy prawidłowo wypełnią i wrzucą do urn swoje kupony czeka 10 równorzędnych nagród głównych w postaci Kart Stałego Klienta o wartości 5000 złotych, którymi można płacić za zakupy w sklepach E.Leclerc w Elblągu i E.Leclerc w Malborku. Losowanie nagród głównych odbędzie się 23.11.2014 o godzinie 17.30 na parkingu przed sklepem, a warunkiem otrzymania nagrody jest obecność podczas losowania. Na każdym kuponie znajduje się dodatkowo zdrapka, w której można wygrać Karty Stałego Klienta, a do wygrania jest aż 1340 kart z doładowaniem pieniężnym, które można wykorzystać w kasach hipermarketu.
      
       O E.Leclerc

       E.Leclerc to pierwsza europejska sieć zrzeszająca niezależnych handlowców prowadzących pod wspólnym szyldem ponad 500 sklepów wielkopowierzchniowych we Francji i innych krajach europejskich. Ta najdłużej działająca w Polsce, bo już od 1995 roku, sieć super i hipermarketów, nie jest wielkim koncernem, tylko stowarzyszeniem niezależnych przedsiębiorców. E.Leclerc to znak firmowy, pod którym zrzeszeni są niezależni handlowcy, właściciele przedsiębiorstw zarządzanych w autonomiczny sposób. Każdy sklep to odrębny podmiot - mała firma, robiąca wiele dla lokalnego rynku i płacąca podatki w kraju, w którym działa. E.Leclerc jest stowarzyszeniem przedsiębiorców, którym zależy na rozwoju zawodowym i równocześnie na wspieraniu społeczności lokalnych. W roku 2013 sieć E.Leclerc osiągnęła obroty w wysokości 2749 milionów złotych. Sieć E.Leclerc została laureatem prestiżowej nagrody branży retail i FMCG, Retailer of the Year 2011 oraz Retailer of the Year 2012 w kategorii Hipermarket. Obecnie zatrudnia 6 300 pracowników w 43 sklepach znajdujących się w 39 miastach na terenie 16 województw. Wszystkie sklepy marki Billa zakupione w 2010 roku od Rewe Group są obecnie niezależnie działającymi spółkami zarządzanymi przez polskich przedsiębiorców.

 


      

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.e-leclerc.net.pl.
      
       Leclerc Elbląg
       ul. Żeromskiego 2

      
       ----- Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej