UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wiosna z Mikołajem w szczytnym celu

 
Elbląg, Wiosna z Mikołajem w szczytnym celu
(fot. nadesłana)

Młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu chce spełnić marzenia swoich utalentowanych kolegów. W dniach 26-27 kwietnia „Mikołaje” ruszą w miasto i będą prowadzić zbiórkę, z której środki zostaną przekazane na stypendia dla zdolnych uczniów.

Akcja Wiosną Stypendia Rosną organizowana jest w całej Polsce we wszystkich szkołach zrzeszonych w programie Fundacji Świętego Mikołaja. Zachętą do organizowania zbiórek są dopłaty, dzięki którym każda zebrana złotówka zostanie podwojona przez fundację, a całość zasili fundusz stypendialny szkoły. Dzięki comiesięcznym stypendiom, wypłacanym przez cały rok szkolny, wybrani uczniowie mogą opłacić zajęcia dodatkowe, naukę języka, zakup instrumentu muzycznego albo sprzętu sportowego.
       Naszym zadaniem jest zbiórka pieniędzy na stypendia dla zdolnych uczniów, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie talentów i umiejętności. Osoby prywatne, absolwenci oraz firmy mogą stać się fundatorami stypendium dla ucznia Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, dając mu niezwykle ważną szansę na dalszą edukację i spełnienie marzeń.
       - Potencjalny darczyńca „Solidarnych” nie jest obwarowany żadnymi specjalnymi obostrzeniami: fundatorem stypendiów może być każdy, kto zadeklaruje chęć niesienia takiej pomocy; w dowolnej kwocie pieniężnej i na dowolny okres czasu – mówi Jerzy Kawiecki, dyrektor ZSEiO w Elblągu.
       Datki na stypendia dla uczniów ZSEiO można wpłacać na konto akcji: 94 1090 0004 9149 0000 0000 0044. Odbiorca: Fundacja Świętego Mikołaja, ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno.
      
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama