UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wizyta rotarian z Niemiec i Holandii

Od piątku do niedzieli (25-27 maja) w Elblągu przebywać będzie 16- osobowa grupa rotarian z Leer (w Niemczech) i Winschoten (w Holandii). To wizyta towarzyska, ale ma także szczytny cel. Rotarianie przekażą bowiem nowoczesny, prototypowy wózek dla małego Kuby Marciniaka.

Wzajemne odwiedziny z członkami Elbląskiego Klubu Rotary są już kilkunastoletnią tradycją. Tradycyjnie też spotkania odbywają się na zmianę w Elblągu i we Wschodniej Fryzji, skąd pochodzą goście.
       To znacznie więcej niż tylko kurtuazyjne wizyty. Po pierwsze, to spotkania prawdziwych przyjaciół. I to z czasów, gdy wizja wspólnej europejskiej tożsamości dla wielu była tylko utopijną mrzonką.
       Po drugie, wzajemne odwiedziny zawsze owocują sfinalizowaniem jakiegoś wspólnego projektu. Nie inaczej będzie i teraz.
       Tym razem będzie to zakup za kwotę 13,5 tys. złotych prototypowego, nowoczesnego wózka dla małego Kuby Marciniaka. Członkowie Elbląskiego Klubu Rotary współfinansowali już wcześniej kwotą 10 tys. zł zakup specjalistycznego chodzika wspomagającego jego rehabilitację. Teraz ich niemieccy i holenderscy przyjaciele pomogą w kontynuowaniu pomocy dla tego małego, a jakże dzielnego elblążanina.
       Prezydent Elbląga Grzegorz Nowaczyk spotka się z rotarianami w Ratuszu Staromiejskim w piątek. W sobotę zaś odbędzie się przekazanie wózka Kubie i jego rodzicom.
      
Paweł Kasperczyk, Elbląski Klub Rotary
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama