UWAGA!

Wnioski o Nagrody Prezydenta

 Elbląg, Wnioski o Nagrody Prezydenta
Fot. nadesłana

Wzorem lat ubiegłych Prezydent Witold Wróblewski zaprasza do składania wniosków na kandydatów do Nagrody Prezydenta Elbląga. Wnioski można składać do 15 listopada.

Nagroda Prezydenta Elbląga – indywidualna lub grupowa - stanowi wyraz uznania za szczególne działania podejmowane na rzecz Elbląga i jego mieszkańców.

Przyznawana jest za okres mijającego roku kalendarzowego lub za całokształt działalności w jednej z kategorii: przedsiębiorczość i innowacje; działalność oświatowa i naukowa; ochrona zdrowia; kultura i sztuka; sport i turystyka; działalność ekologiczna; działalność społeczna oraz kategoria inne.

Szczegółowy regulamin określający tryb i zasady przyznawania Nagrody Prezydenta Elbląga oraz wzór wniosku dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu. Więcej informacji można również uzyskać telefonicznie pod nr tel. 55 239 34 65 lub drogą mailową pod adresem dpkit@umelblag.pl.

Wnioski należy złożyć w wersji papierowej w Departamencie Promocji, Kultury i Turystyki, przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu oraz przesłać drogą elektroniczną w formacie do edycji na adres: dpkit@umelblag.pl w terminie do 15 listopada br.

Czekamy na propozycje osób/instytucji, które w sposób szczególny swoją codzienną pracą, aktywnością i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju naszego miasta.

Regulamin

Rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • To ja dla siebie poprosze, w koncu musze znosic, to wszystko co sie w tym miescie nie dzieje.
 • Za ochronę zdrowia nominuję Sanepid.
 • Komunikacje miejska za troske o klienta oraz logiczne zmiany tras.
 • chciałbym zgłosić do nagrody pana prezesa Kaczyńskiego za miliony złotych jakie władza Polskiej Zjednoczonego Prawa i Sprawiedliwości przekazała komuszrmu miastu Elbląg aby zwalczać w nim ciemotę postkomunistyczną i liberalne zabobony platformiarskie oraz bezpartyjne ciemnoactwo członków nieczlonków PSL
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  Wplatomat(2021-10-26)
 • Na ch. .. te nagrody.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Jutro będzie futro.(2021-10-26)
 • Wszystkie parabanki, ktore pomimo dobrobytu goszczacego w naszym miescie, tak dobrze i prężnie funkcjonuja.
 • Nagrody powinni otrzymać dyrektorzy szkół, co mu pomogli wygrać kolejną kadencję Jak i również wprowadzić z jego ugrupowania rajców miejskich z ilością głosów poparcia niewiele więcej niż 100.To zawsze jakieś ATUTy aby wyróżnić ??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  0
  Słupy poparcia .(2021-10-26)
 • byłej radnej nieporadnej Koseckiej że ratusz z Wróblewskim wywala 160.000 zł na jej fanaberie z niepotrzebnym pomnikiem, druga nagroda dla dyrektorki szpitala Gelert za to że bierze ponad 27.000 zł pensji miesięcznie za nic nierobienie i bajzel w szpitalu
 • wnioskuję o nagrodę dla babci z EPT za rzetelne wywiązanie się z zadania na lata 2018-2021 :"DO EMERYTURKI WYTRWAŁAM, CO MIESIĄC PENSYJKĘ POBIERAŁAM"
 • @misiek778 - ta Małek to zawsze się ślizgała, to samo było w Elzamie, teraz powinna zwrócić pensje
 • trzecia nagroda dla nieroba roku czyli dla Wcisły, który nic nie robi tylko jątrzy i papla swoje głupoty, w tej kategorii nieroba nagroda dla posła Krasulskiego że tyle kadencji siedzi w sejmie i nic nigdy nie zrobił dla miasta.
 • i jeszcze nagrodę za skok roku (z banera na wieżowcu przy światowidzie prosto do ratusza)- "tu złotego drena"za drenowanie budżetu bogatego miasta jakim jest elbląg otrzymuje nissan.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  MARTINNOLONGERRUNNER(2021-10-27)
Reklama