UWAGA!

Wodny maraton w CRW Dolinka

 Elbląg, Wodny maraton w CRW Dolinka
fot. MOSiR

Na basenie sportowym w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka odbył się pierwszy Aquamaraton fitness. W czwartkowy wieczór w wodnych ćwiczeniach wzięło udział prawie 100 osób. Była muzyka, efektowna oprawa i mnóstwo dobrej zabawy.

Aquamaraton to pierwsza tego rodzaju impreza, zorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Wodne zajęcia fitness wpisują się bowiem w program „Aktywuj się z MOSiR-em”, który zachęca elblążan do zadbania o swoją kondycję i zdrowie, pod okiem instruktorów. Każda chętna osoba może skorzystać z tych zajęć, cyklicznie odbywających się zarówno w sali, jak i w wodzie.

Podczas tej imprezy uczestnicy wzięli udział w trzech rodzajach aqua fitnessu. Na początek odbyły się ćwiczenia Aqua-Kick-Boxer, polegające na imitacji sportowych ruchów w wodzie. A ta sprawia, że są one łagodne i nie powodują kontuzji. Po chwili ruszyły zajęcia Aqua-Hantli oraz Makarony, z użyciem lekkich, piankowych ciężarków. Na zakończenie wszyscy skorzystali tanecznych ruchów w ramach Aquazumby.

Dziękujemy za udział w naszej imprezie. Aby skorzystać z kolejnych zajęć fitness w wodzie zapraszamy we wtorek i czwartek na basen w CRW Dolinka. Natomiast w środę i piątek spotkania odbywają się w Krytej Pływalni. Rozpoczynają się zawsze o godzinie 20:00. Szczegółowy opis i cennik ćwiczeń, w ramach programu „Aktywuj się z MOSiR-em”, jest dostępny na stronie.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama