UWAGA!

----

Wojtek jedzie do Krakowa

Już za kilka dni Wojtek Sekulski, o którym pisaliśmy wczoraj w tekście Kibice dla Wojtusia , uda się z rodzicami do Krakowa, gdzie przejdzie badania przeprowadzone przez lekarza ze Stanów Zjednoczonych - prof. Marca Petersona specjalizującego się w leczeniu choroby Niemanna-Picka.

Przyjazd amerykańskiego specjalisty dojdzie do skutku dzięki interwencji Stowarzyszenia Chorych na Niemana-Picka i Choroby Pokrewne „Żyć Nadzieją”. Najbliższe badania dają nadzieję, że wyjazd do Stanów nie będzie konieczny, a zgromadzona w ramach akcji kwota zostanie w całości przeznaczona na leczenie.
     - Trzymajcie za nas kciuki! - proszą o doping rodzice Wojtka.
     Wojtek jest podopiecznym Fundacji Elbląg. Do końca 2008 roku na konto Fundacji Elbląg wpłynęło na jego leczenie blisko 6 800 zł.
oprac. PD

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama