UWAGA!

WOŚP w Elblągu pobiła rekord

 Elbląg, Pismo z biura fundacji WOŚP potwierdzające zebraną w Elblągu sumę
Pismo z biura fundacji WOŚP potwierdzające zebraną w Elblągu sumę

193 612 złotych i 74 groszy - tyle zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podczas styczniowego finału w Elblągu. Z biura fundacji przyszło właśnie oficjalne potwierdzenie. To rekordowa suma ze wszystkich elbląskich finałów. - Akcja niebywale szczytna po raz kolejny zjednoczyła rzeszę wolontariuszy, chcących namówić innych do pomocy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom, sponsorom i instytucjom za wsparcie - pisze szefowa elbląskiego sztabu.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz 24. zagrała na całym świecie. Od lat niesie pomoc najmłodszym i najstarszym. 10 stycznia 2016 roku orkiestra zagrała "Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Na ulice Elbląga wyszło 400 wolontariuszy, którzy razem z 40 sztabikami zebrali kwotę 179078,15 zł! Do tej kwoty dochodzą wpłaty z aukcji internetowych, czyli 14534,59 zł, dzięki czemu udało się pobić rekord zbiórki WOŚP w Elblągu łącznie: 193612,74 zł .
       Elblążanie po raz kolejny wykazali się wielką hojnością w akcji Jurka Owsiaka, z którą nasze miasto gra od wielu lat. Akcja niebywale szczytna po raz kolejny zjednoczyła rzeszę wolontariuszy, chcących namówić innych do pomocy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom, sponsorom i instytucjom za wsparcie organizacji 24 finału WOŚP w Elblągu. SIE MA!
      
Agnieszka Banaś, Szef Sztabu 24 finału WOŚP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Żyd Owsik dziękuje
 • Mrówka Cała i Melon Złoty będą miały się jeszcze lepiej
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  14
  sceptyczny(2016-02-18)
 • brawo Elblążanie, dzięki Wam w szpitalach pojawi się jeszcze więcej sprzętu ratującego życie !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  6
  obserwator777(2016-02-18)
 • nie dawaj na Orkiestrę i nie korzystaj ze sprzętu który kupuje, choćbyś umierał jak masz czelność tak obrażać podły zawistny człowieczku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  8
  determinator(2016-02-18)
 • Jak to u nas w Elblągu. .. plucie, ciemnota, lenistwo, bylejakość. .. .. każda duża czy mała inicjatywa jest chlapana błotem. Pisowski TKM widać na każdym kroku. Co to same, ,bucefały, ,króla macedońskiego? Monopol na prawdę o życiu? Patrzą jakby tu wskoczyć i utrzymać się na stołku. .. przykładów jest dosyć. .. choćby Leoncjo. .. .i co pomniejsze hajduczki. ..
 • Co się dziwić, że tyle zebrali jak nachalnego wyłudzania pieniędzy na owsika końca nie widać - np. w Zespole Szkół Nr 11 nachalnie robią kiermasze, przy czym najpierw dzieci namawiają do przynoszenia fantów, a później namawiają do przynoszenia pieniędzy na zakup tych fantów W TYGODNIU PODCZAS LEKCJI - rodzice, którzy nie dają na owsika i nie chcą aby ich dzieci były dyskryminowane (na tle grupy, kiedy inne dzieci kupują sobie fanty) kiedy cala klasa idzie na kiermasz zrobiony w szkole podczas lekcji, są informowani przez dyrekcję, że moga sobie tego dnia dzieci nie puszczać do szkoły - dla dyrekcji tej szkoły ważniejsze jest "róbta co chceta" niż rzetelna edukacja uczniów, których część dyskryminuje i pozbawia nauki
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  5
  głosrozsądku(2016-02-18)
 • do glosrozsadku - w SP12 jest to samo :( syn przyniósł masę fajnych rzeczy - fantów pozniej dostał 4 zł na dwa fanty i otrzymał mazak biały do pisania po tablicy i kolorowankę w części już pokolorowaną przez kogoś innego - śmieszne !!! Ale weź tu nie daj dziecku :(
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  5
  elwirajanusz(2016-02-18)
 • DZIADY jesteście i tyle!!! Jak Wam szkoda kilku złotych, to nie dawajcie i nie piszcie głupawych komentarzy. Kupcie za to proboszczowi nową furę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  4
  NieRozumiemWas(2016-02-18)
 • Opieke zdrowotna ma zapewnic mi Panstwo poprzez skladki jakie odciaga wszystkim ludziom z wynagrodzenia, ma tak rzadzic zeby na wszystko starczylo bez zadluzania, podniecaj sie, ze dorzuciles 5 zl na owsiaka, ale jest to niestety kolejny podatek jaki nieudolna wladza wymyslila ba takich bezmozgow jak Ty
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  6
  do determinator(2016-02-18)
 • tak mało tych zawistnych idiotów, a jednak smutno, że w ogóle są. ..
Reklama