Sztabik "osiemnastkowy" Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza 12 stycznia w godz. 11 -14 na wspólne orkiestrowe granie.
Tylko u nas występ orkiesty wojskowej, grochówka bigos! Wesoły Kabert „Trzeciego wieku” i... wiele wiele atrakcji. Zapraszamy!
W programie
11.00 – 11.20
Powitanie Dyrektora Szkoły
Występ talentów z klas 1-3
Aukcja
11.20-11.30
Zagra na flecie Monika Góralska - kl. V A
Aukcja
11.30- 12.10
Zagra nasz gość Orkiestra Wojskowa
Zaśpiewa – kl.6 A- „Waleczna Polska”
Aukcja
12.10- 12.20
Zaśpiewa kl. III D
Aukcja
12.20- 12.45
Zatańczy „Straszne żaby”- kl.I B
Pięknie zatańczy- Adrian Kiełczewski- kl.VI B
Aukcja
12.45-13.00
Zaśpiewa – kl. VI D
Pokaże taniec zimowy kl. II D
Aukcja
13.00- 13.30
Wystąpi nasz gość Kabaret „Trzeciego wieku”
Zatańczy kl. II A
Aukcja
13.30 -13.40
Zatańczą dzieci świetlicowe
Zaśpiewa kl. VI A
Aukcja
13.40-14.00
Odbędzie się gościnny pokaz judo dzieci niepełnosprawnych
Aukcja
Równocześnie dla wszystkich, w godz. 11.00 – 14.00 dostępne:
– Kawiarenka z pysznym ciastem i kawą
– Bar Orkiestrowy z bigosem i grochówką
– Klasa szachowa - orkiestrowe granie w szachy
– Kawiarenka internetowa
– Loteria fantowa i kramik
– Sportowy tor przeszkód
– Mała MISS –porady wizażu, malowanie paznokci, makijaż oczu, odjechane fryzury
– Klasa pokazów naukowych „ Fizyka dla smyka” – Mariusz Kur Akademia Nauki z Olsztyna
– Klasa PCK „Trzymaj formę”
– Klasa I A„Piernikowe granie”
W programie
11.00 – 11.20
Powitanie Dyrektora Szkoły
Występ talentów z klas 1-3
Aukcja
11.20-11.30
Zagra na flecie Monika Góralska - kl. V A
Aukcja
11.30- 12.10
Zagra nasz gość Orkiestra Wojskowa
Zaśpiewa – kl.6 A- „Waleczna Polska”
Aukcja
12.10- 12.20
Zaśpiewa kl. III D
Aukcja
12.20- 12.45
Zatańczy „Straszne żaby”- kl.I B
Pięknie zatańczy- Adrian Kiełczewski- kl.VI B
Aukcja
12.45-13.00
Zaśpiewa – kl. VI D
Pokaże taniec zimowy kl. II D
Aukcja
13.00- 13.30
Wystąpi nasz gość Kabaret „Trzeciego wieku”
Zatańczy kl. II A
Aukcja
13.30 -13.40
Zatańczą dzieci świetlicowe
Zaśpiewa kl. VI A
Aukcja
13.40-14.00
Odbędzie się gościnny pokaz judo dzieci niepełnosprawnych
Aukcja
Równocześnie dla wszystkich, w godz. 11.00 – 14.00 dostępne:
– Kawiarenka z pysznym ciastem i kawą
– Bar Orkiestrowy z bigosem i grochówką
– Klasa szachowa - orkiestrowe granie w szachy
– Kawiarenka internetowa
– Loteria fantowa i kramik
– Sportowy tor przeszkód
– Mała MISS –porady wizażu, malowanie paznokci, makijaż oczu, odjechane fryzury
– Klasa pokazów naukowych „ Fizyka dla smyka” – Mariusz Kur Akademia Nauki z Olsztyna
– Klasa PCK „Trzymaj formę”
– Klasa I A„Piernikowe granie”
organizatorzy