UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wskaż Filantropa Roku 2007

Elbląg, Roman Badysiak, Filantrop 2006
Roman Badysiak, Filantrop 2006 (fot. PS).

Alstom Power, Piekarnia „Marlino”, Techtrans, Pujan, Piekarnia „Raszczyk”, Kawiarnia „U Aktorów” - to dotychczasowi zdobywcy tytułu „Filantropa Roku” w ramach dorocznego konkursu organizowanego przez Fundację Elbląg. Teraz Twoja organizacja może nominować swoich kandydatów do VIII edycji konkursu. Termin składania wniosków mija 11 kwietnia.

Wszystkie organizacje pozarządowe oraz instytucje użyteczności publicznej z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego mają niepowtarzalną okazję podziękowania swoim darczyńcom. W zamian za oferowaną pomoc od przedsiębiorcy, osoby prywatnej lub firmy, mogą nominować swojego dobrodzieja do Konkursu o tytuł „Filantropa Roku 2007”.
     Konkurs o tytuł „Filantropa Roku” organizowany jest już po raz ósmy, a jego celem niezmiennie jest promocja prospołecznych, filantropijnych postaw ludzi biznesu oraz osób prywatnych. Podczas uroczystej Gali Fundacji Elbląg zwycięzca otrzymuje statuetkę Ferdynanda, nawiązującą do postaci elbląskiego przemysłowca-filantropa Ferdynanda Schichaua, oraz staje się jednocześnie reprezentantem naszego miasta w ogólnopolskim plebiscycie „Dobroczyńca Roku”.
     Termin składania nominacji został przedłużony do 11 kwietnia br. Wnioski przyjmowane są w biurze Fundacji Elbląg przy ul. Zw. Jaszczurczego 17. Formularz wniosku i regulamin Konkursu dostępne są na stronie www.fundacja.elblag.pl . Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 055 236 98 88.
Jola Prokopowicz - Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama