UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wsparcie dla szkół

Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego przyznał 12 milionów złotych dotacji szkołom z regionu, z gmin wiejskich oraz miejsko-wiejskich, na prowadzanie zajęć wyrównawczych i specjalistycznych.

– Dzięki Europejskiemu Funduszowi Społecznemu możemy finansować projekty szkoleniowe również dla najmłodszych. Uczniowie w regionie będą mogli korzystać z dodatkowych zajęć, lekcji wyrównawczych i językowych. Tego typu wsparcie potrzebne jest szczególnie w małych gminach – mówił po posiedzeniu Zarządu Województwa marszałek Jacek Protas.
       Projekty wybrane do dofinansowania skierowane są do uczniów szkół podstawowych, ale nie tylko. Wsparcie powędruje również do gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.
       Dotacje w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki otrzyma 19 projektów, m.in. te realizowane we Fromborku i w placówkach powiatu elbląskiego.
      
      
      
Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama