UWAGA!

Wspólna macarena

 
Elbląg, Wspólna macarena
fot. nadesłana

Zabawa i taniec, a może taniec i zabawa? Nieważne! Ważne, że wspólnie. Po raz kolejny Centrum Tańca Promyk zaprasza dzieci z rodzicami na zajęcia taneczne z cyklu „Mamo, tato zatańcz z mną!”.

Macarena to przebój hiszpańskiego duetu Los Del Rio, który stał się światowym hitem, tak jak popularny stał się układ taneczny stworzony do tego utworu. Od ponad 10 lat piosenka ta rozbrzmiewa na różnorodnego typu imprezach. Chętnie tańczą ją dorośli i dzieci. Dlatego też Macarena to propozycja na kolejne spotkanie z cyklu „Mamo, tato zatańcz ze mną”.
       – Muzyka do tego utworu to połączenie popu i flamenco – mówi instruktorka zajęć, Alicja Minkiewicz – Sam układ jest prosty, kształtujący koordynację ruchową i bardzo taneczny. Uczestnicy nie będą mieli z nim żadnego problemu.
       Zajęcia odbędą się w sobotę, 12 grudnia, o godz. 16. Mogą w nich uczestniczyć dzieci od 4 roku życia wraz z osobą dorosłą. Koszt: 15 zł (rodzic + dziecko), 20 zł (rodzice + 2 dzieci). Bilet można kupić w CT „Promyk” przed zajęciami.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama