UWAGA!

Wśród tancerzy i VIP-ów

Dzieci i młodzież uczestniczące w projekcie „Wsi spokojna, wsi wesoła...” w sobotę 8 marca wezmą udział w Mistrzostwach Polski w Tańcu Towarzyskim oraz spotkają się z marszałkiem województwa warmińsko-mazurskiego Jackiem Protasem i prezesem zarządu Grupy Lotos S.A. Pawłem Olechnowiczem.

W Światowidzie trwa realizacja projektu „Wsi spokojna, wsi wesoła… - zintegrowany program pomocy dzieciom i młodzieży z obszarów wiejskich powiatu elbląskiego i braniewskiego”. Dzieci i młodzież z terenów gmin Wilczęta, Markusy i Gronowo Elbląskie, łącznie około 45 osób, spotkały się już dwukrotnie, w tym na zajęciach z informatyki, plastyki i tańca oraz na korepetycjach z języka polskiego, angielskiego i matematyki. W sobotę kolejne spotkanie.
     Przypomnijmy - celem projektu dofinansowanego przez Kompanię Piwowarską w ramach konkursu „Warto być za” jest minimalizacja zagrożenia wykluczeniem społecznym dzieci z gospodarstw wiejskich poprzez wyrównanie ich szans edukacyjnych, wsparcie materialne, rozwój umiejętności społecznych oraz kształtowanie postawy obywatelskiej. Organizatorem działań projektu jest Stowarzyszenie „Jantar”.
     - Nasz projekt wsparli również samorząd naszego województwa oraz Grupa Lotos - mówi Antoni Czyżyk, prezes Stowarzyszenia „Jantar” i dyrektor Światowida. - Dlatego przy okazji mistrzostw Polski w tańcu uczestnicy projektu spotkają się z panami Jackiem Protasem oraz Pawłem Olechnowiczem. Będzie to okazja do wzięcia udziału w ważnym wydarzeniu rangi mistrzostw kraju, a także do poznania osób ważnych i znanych.
     Spotkanie odbędzie się w sobotę 8 marca w Centrum Sportowo-Biznesowym o godz. 17.15.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama