UWAGA!

Wszyscy ludzie równi są

15 maja, festynem na Bulwarze Zygmunta Augusta, rozpoczną się obchody Tygodnia Osób Niepełnosprawnych. Tegoroczna impreza odbywać się będzie pod hasłem "Wszyscy ludzie równi są".

Zabawa rozpocznie się 15 maja na Bulwarze Zygmunta Augusta o godz. 12.00.
     - Każdy będzie miał okazję spędzenia miłego niedzielnego popołudnia z całą rodziną - zapewnia koordynator festynu, Michał Szypkowski. - W programie przewidziane są występy zespołów artystycznych ze szkół, placówek i organizacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych i osób starszych.
     Jak co roku będzie można zobaczyć i zakupić rękodzieła uczestników warsztatów terapii zajęciowych, Uniwersytetu III Wieku i elbląskich artystów. Festyn dodatkowo ubarwią pokazy służb ratowniczych, plac zabaw dla dzieci z suchym basenem, regaty małych łódek, wycieczki wodne, gry i konkursy dla dzieci, a także mała gastronomia.
     - Czekamy na zgłoszenia zespołów muzycznych, które chciałyby zaprezentować się przed publicznością podczas niedzielnego festynu - dodaje Michał Szypkowski. - Zapraszamy również osoby, które chciałaby sprzedawać lody, popcorn lub watę cukrową. Oferty można składać w siedzibie ERKON przy ul. 12 lutego 5A, tel. 232 - 69 - 35. Zespoły muzyczne powinny złożyć także swoje płyty CD.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Wszyscy ludzie równi są, to hasło które jest śmieszne w naszej obecnej sytuacji. Wystarczy włączyć telewizję i co ?, kto ma znajomości i pieniądze to ten jest równiejszy a nie równy. To hasło to chyba z byłej epoki.
 • Max ~ ...w tym roku ERKON zorganizował konkurs na hasło elbląskich obchodów ETON - Europejskiego Tygodnia Osób Niepełnosprawnych - www.razemztoba.pl
 • Wszyscy równi ale tylko przez 1 tydzień w którym to dowiemy się jacy to jesteśmy szczęśliwi i jakie to cuda się dzieją. MUUPET SHOW szkoła wujka Lenina Polecamy film Rejs jako kopalnie haseł.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Pan Sowa(2005-05-05)
 • Z tego co wiem to Pan Szypkowski zdał swoją maturę w 2002 ze średnią 4,5 Tez tak miales/las?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nauczyciel(2005-05-05)
 • Patrzycie chyba tylko ze swojej biednej perspektywy. Hasło wszyscy ludzie równi są jest dobre. Pomyślcie teraz czy by wam się podobało jakbyście sami byli niepełnosprawni. Pozatym prosze się przejść na festyn i zobaczcie sami na co stać jest niepełnosprawnych. Impreza lepsza niz niektóre robione w tym mieście. A w koncu robią ją niepełnosprawni.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  złomiarz(2005-05-05)
 • Dla bardziej zainteresowanych : pozytywnym tygodniem !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  hakuna matata(2005-05-05)
Reklama