UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wybierz najładniejszą Elbląską Kartę Miejską

Czy ktoś wie, jak trudno spośród prawie 140 projektów wybrać tylko kilka najlepszych? Przekonaliśmy się o tym na własnej skórze, podczas pracy komisji konkursowej na nowy awers Elbląskiej Karty Miejskiej. I choć nie obyło się bez drobnych nieporozumień, to w końcu jednak udało się nam demokratycznie (przekonując współtowarzyszy z komisji tylko siłą argumentów, a nie pięści) wyłonić osiem wzorów. Teraz decyzja o wyborze dwóch najlepszych należy do elblążan.

Na ogłoszony przez elbląski Zarząd Komunikacji Miejskiej konkurs na nowy wzór awersu Elbląskiej Karty Miejskiej wpłynęły aż 134 projekty. Decyzję o wyborze tych, które przejdą do następnego etapu - głosowanie elblążan - ZKM powierzyło przedstawicielom elbląskich mediów.
       Podczas pracy komisji niejednokrotnie ścieraliśmy się co do opinii na temat wartości artystycznej omawianych projektów. Niektóre odrzucaliśmy jednogłośnie, inne potrafiły ująć przynajmniej jednego z członków komisji. Po prawie dwugodzinnej debacie i głosowaniu, wyłoniliśmy finałową ósemkę. Teraz rozstrzygnięcie konkursu jest w Państwa rękach. Poprzez internetowe głosowanie można zagłosować na najlepsze projekty. Dwie propozycje które otrzymają największą ilość głosów, ozdobią kolejne dwa wzory Elbląskiej Karty Miejskiej.
       Oczywiście ZKM przewidział dla autorów dwóch najlepszych prac nagrody. W związku z decyzją o wyborze dwóch, a nie tylko jednego, zwycięskiego projektu, ZKM w Elblągu wprowadził zmiany w regulaminie konkursu. Główną nagrodą dla autorów dwóch najpopularniejszych projektów będzie kwota 500 zł oraz bilet wolnej jazdy na rok.
       Zapraszamy wszystkich elblążan do udziału w internetowym głosowaniu poprzez stronę ZKM.
      

 


      

Angelika Kosielska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama