UWAGA!

Wybierz się na warsztaty plastyczne

2014-08-21
13:00
 

Masz artystyczną duszę? Chcesz sprawdzić lub rozwijać swój talent pod okiem profesjonalisty? Weź udział w warsztatach plastycznych w pracowni Inveni/Ryt Bogdana Kilińskiego. Pierwsze zajęcia, po wakacyjnej przerwie odbędą się już w poniedziałek 1 września.

Wrzesień jest miesiącem kiedy wracamy po wakacyjnym wypoczynku do wielu zajęć, którymi żyjemy podczas roku szkolnego. Pracownia plastyczna jest miejscem, które czeka na swoich stałych uczestników warsztatów, ale także otwarta jest dla wszystkich chętnych, którzy po raz pierwszy zechcą spróbować swoich sił w rysunku, malarstwie, rzeźbie czy grafice warsztatowej.
      
       Podobnie jak w latach poprzednich dla uczestników warsztatów został przygotowany bardzo atrakcyjny program zajęć skierowany do różnych grup wiekowych. W ofercie swoje miejsce znajdą mali artyści 5 – 6 lat, dzieci szkół podstawowych, gimnazjów i liceów oraz dorośli szukający wytchnienia od codziennych obowiązków.
      
       Atutem zajęć w pracowni jest moje kilkunastoletnie doświadczenie w edukacji artystycznej oraz praca w małych grupach, która z pewnością pozwala na bardziej indywidualne podejście do każdego uczestnika warsztatów. Pracownia zapewnia wszystkie materiały potrzebne do realizacji zadań, a wykonane prace zabierane są do domu.

 


       W ofercie pracowni znajduje się również szczególna propozycja skierowana do klas szkół podstawowych i grup zorganizowanych:
       Małe warsztaciki twórcze – czas małych artystów
       Kreatywni w trudnościach
       Co z tą abstrakcją,
       to zajęcia pełne niespodzianek i oryginalnych rozwiązań do pracy indywidualnej i w grupach.
      
       Sprawdź aktualną ofertę na stronie internetowej www.inveniryt.pl.
      
       Zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie pod numerem 606 48 18 28.
      

---- Reklama ----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej