UWAGA!

Wygraj kolację z Ryszardem Rynkowskim

Elbląg, Wygraj kolację z Ryszardem Rynkowskim
(fot. nadesłane)

„Zachwyt" to nowa płyta Ryszarda Rynkowskiego, której premiera odbyła się niespełna dwa miesiące temu. Artysta od lat niejednego fana zachwyca swoim głosem i wrażliwością na muzykę, a już niebawem - może zachwycić także i osobowością przy spotkaniu twarzą w twarz. Taką okazję będzie miała tylko jedna osoba - zwycięzca konkursu o Kryształowe Serce.

Ryszard Rynkowski będzie gościem specjalnym Gali Filantropa Roku, która odbędzie się 15 maja o godz. 17 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka. Zaprezentuje kilka utworów z nowego krążka, ale to nie koniec atrakcji. W tym roku wokalista, dotychczas oddziałujący na gości Gali ze sceny, będzie niemal na wyciągnięcie ręki. Na uroczystą kolację z artystą wybierze się zwycięzca konkursu o Kryształowe Serce. Konkurs rozpoczął się już 4 maja za pośrednictwem strony Galerii Charytatywnej Fundacji Elbląg www.galeria.fundacja.elblag.pl i potrwa do 15 maja. Tego dnia, podczas uroczystej Gali, nastąpi jego rozstrzygnięcie. Osoba, która zadeklaruje największą kwotę pieniężną w zamian za statuetkę Ryszarda Rynkowskiego, stanie się jej posiadaczem przez rok, aż do kolejnej Gali.
     Aby wziąć udział w konkursie jeszcze przed uroczystością, wystarczy zarejestrować się na stronie www.galeria.fundacja.elblag.pl. Następnie, zalogowany użytkownik określa kwotę, którą jest w stanie przekazać w zamian za Serce, a najwyższa cena zaoferowana poprzez Galerię staje się jednocześnie kwotą wyjściową podczas Gali. Zwycięzca całości stanie się posiadaczem statuetki przez rok oraz, co jest nowością, towarzyszem kolacji z Ryszardem Rynkowskim, która odbędzie się tuż po uroczystości w jednej z elbląskich restauracji. Całkowity dochód z Konkursu o Kryształowe Serce zasili fundusz artysty, utworzony w ramach Fundacji Elbląg, wspierający uzdolnioną muzycznie młodzież z Elbląga.
Jola Prokopowicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama