UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wyjedź na warsztaty medialne do Niemiec!

Elbląg, Studio TvO
Studio TvO

Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych oraz Stowarzyszenie European Youth4Media e.V. z Niemiec rozpoczynają realizację partnerskiego projektu „Media obywatelskie narzędziem dialogu społecznego”. Nowe umiejętności w zakresie tworzenia i rozwoju mediów obywatelskich zyska 10 osób z miasta Elbląg i subregionu elbląskiego. Trwa nabór kandydatów do udziału w bezpłatnych warsztatach medialnych w Münster.

Poszukiwani są aktywnie działający w sferze mediów obywatelskich, a także osoby, którym nieobca jest tematyka pozarządowa. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach medialnych jest prawidłowe wypełnienie i dostarczenie formularza zgłoszeniowego wraz z aktualnym CV najpóźniej do 21 lutego 2010 roku, w wybranej przez siebie formie: drogą mailową: m.florkowska@eswip.pl; faxem: 89 523-73-45 lub pocztą tradycyjną na adres: Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych
       Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych, ul. Kopernika 13, 10-510 Olsztyn.
       Ostateczna decyzja o wyborze grupy 10 uczestników projektu, na podstawie nadesłanych dokumentów i umiejętności kandydatów, zostanie podjęta w trakcie rozmów kwalifikacyjnych. Ten etap rekrutacji zaplanowany został na ostatni tydzień lutego 2010 w studiu Telewizji Obywatelskiej w Elblągu (wstępnie 25.02). Przed zgłoszeniem kandydaci proszeni są o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w projekcie, dostępnym na stronie www.eswip.pl. Wszelkich dodatkowych informacji udziela Marta Florkowska z biura ESWIP – m.florkowska@eswip.pl, tel. 89 523-73-45.
       Efektem praktycznych warsztatów w Münster będzie stworzenie filmu dokumentującego wizytę u niemieckiego partnera, trzech materiałów telewizyjnych oraz tekstów dziennikarskich. Tu swoimi umiejętnościami będą mogli się pochwalić sami uczestnicy. I to nie koniec działań zaplanowanych w projekcie. Pod koniec maja odbędzie się Wojewódzka Konferencja Mediów Obywatelskich połączona z warsztatami, będąca doskonałą przestrzenią do konfrontacji poglądów i doświadczeń. Zaproszeni na nią zostaną zarówno dziennikarze, jak i wszystkie organizacje i instytucje działające w mediach. Zaplanowane są debaty i dyskusje na temat kondycji mediów obywatelskich w województwie warmińsko-mazurskim.
      
       Projekt współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego w ramach Funduszu Małych Grantów Transgranicznych i Międzyregionalnych
      
Jola Prokopowicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama