UWAGA!

Wykład o stresie

Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych i Uniwersytetem III Wieku i Osób Niepełnosprawnych w Elblągu zapraszają wszystkich chętnych na wykład pt. „Stres w życiu codziennym”.

Wykład odbędzie się 17 czerwca (wtorek) o godzinie 16 w siedzibie Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej przy ul. Lotniczej 2, I piętro - sala 215. Poprowadzi go psycholog Ewa Sienkiewicz, w ramach projektu „Twoje Zdrowie w Twoich rekach”, którego głównym celem jest wzrost wiedzy w zakresie ochrony zdrowia.
     ERKON zaprasza także do korzystania z bezpłatnej infolinii prozdrowotnej „Twoje zdrowie w Twoich rękach” pod numerem telefonu 0 800 703 026. Infolinia jest czynna w poniedziałki, wtorki i środy w godz. 12-18. Poradnicy udzielają porad w godz. 12-16, edukatorzy zdrowia - w godzinach 16-18.
     Natomiast w siedzibie ERKON przy ul. Zw. Jaszczurczego 15 dodatkowo można skorzystać z porad specjalisty ds. sprzętu rehabilitacyjnego, który udziela porad w czwartki w godz. 12-15 oraz dietetyka - we wtorki w godz. 15-18.
     Projekt „Twoje Zdrowie w Twoich rekach” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Środków Przejściowych 2005 „Podnoszenie świadomości społecznej i wzmocnienie rzecznictwa oraz działań monitorujących organizacji pozarządowych”.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama