UWAGA!

Wykład o zdrowiu psychicznym

2008-02-18
Aktualizowany 2008-02-18 21:46

Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych oraz Uniwersytet III Wieku i Osób Niepełnosprawnych w Elblągu zapraszają wszystkich chętnych na wykład pt. „Środowiskowe uwarunkowania zaburzeń i chorób psychicznych”, który odbędzie się 19 lutego (wtorek) o godzinie 16.40 w siedzibie Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej przy ul. Lotniczej 2, I piętro - sala 215.

Wykład poprowadzi psycholog Ewa Sienkiewicz, w ramach projektu „Twoje Zdrowie w Twoich rękach”, którego głównym celem jest wzrost wiedzy w zakresie ochrony zdrowia.
     ERKON zaprasza też do korzystania z bezpłatnej infolinii prozdrowotnej pod numerem telefonu: 0 800 703 026. Infolinia jest czynna w poniedziałki, wtorki i środy w godz. 12-18. Poradnicy udzielają porad w godz. 12-16, edukatorzy zdrowia udzielają porad w godzinach 16-18.
     Natomiast w siedzibie ERKON przy ul. Zw. Jaszczurczego 15 dodatkowo można skorzystać z porad specjalisty ds. sprzętu rehabilitacyjnego - w czwartki w godz. 12-15 oraz dietetyka - we wtorki w godz. 15-18.
     
     Projekt „Twoje Zdrowie w Twoich rękach” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Środków Przejściowych 2005 „Podnoszenie świadomości społecznej i wzmocnienie rzecznictwa oraz działań monitorujących organizacji pozarządowych”.
     
     Mówi Elżbieta Perdian z Uniwersytetu Trzeciego Wieku:
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama