UWAGA!

Wykorzystać EFS

Regionalny Ośrodek EFS w Elblągu zaprasza w poniedziałek 31 marca na seminarium informacyjne dotyczące wykorzystania w naszym regionie środków Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Kapitał Ludzki. W seminarium udział wezmą przedstawiciele Departamentu EFS Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Prelegenci opowiedzą przede wszystkim o zasadach i kryteriach wyboru wniosków oraz o najczęściej popełnianych błędach w składanych aplikacjach.
     Seminarium odbędzie się 31 marca o godz. 12 w sali Urzędu Miasta przy ul. Świętego Ducha 3/4 (na starówce) w Elblągu. Uczestnictwo w nim jest bezpłatne, aby wziąć w nim udział, należy jednak wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać do biura Regionalnego Ośrodka EFS w Elblągu na nr fax: 089 534 07 07 lub adres e-mail: marcin@eswip.elblag.pl do 28 marca.
     W kwestiach szczegółowych należy kontaktować się z Marcinem Grajkowskim, specjalistą ds. informacji w Regionalnym Ośrodku EFS, telefonicznie - nr tel. 055 642 18 85, bądź elektronicznie na adres: marcin@eswip.elblag.pl .
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama