UWAGA!

Wystawa Rzeczpospolita ubezpieczonych

Elbląg, Wystawa Rzeczpospolita ubezpieczonych

Wystawa Rzeczpospolita ubezpieczonych podczas swojej podróży po Polsce zawitała również do Elbląga. Oddział jest jej gospodarzem do 9 listopada. Mieszkańcy miasta mogą oglądać ekspozycję w siedzibie oddziału w Sali Obsługi Klienta przy ul. Teatralnej 4.

Wystawa prezentuje najważniejsze etapy rozwoju systemu ubezpieczeń społecznych w Polsce oraz historię ZUS na tle dziejów państwa i społeczeństwa polskiego. Narrację wzbogacają zdjęcia, plakaty oraz cytaty z prasy, publikacji naukowych, dokumentów i wspomnień pracowników.
       Liczne grono elbląskich seniorów miało okazję obejrzeć wystawę podczas organizowanego przez ZUS we współpracy z PZERiI Dnia Seniora.
       Ekspozycja początkowo wydana została z okazji 80-lecia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w 2014 r. Obecnie poszerzona jest o nowe materiały. Tym samym wystawa doskonale wpisuje się w przyszłoroczne obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
       Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy w Sali Obsługi Klientów w godzinach poniedziałek 8.00 - 18.00, wtorek-piątek 8.00 - 15.00.
      
Anna Ilukiewicz, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa warmińsko-mazurskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama