UWAGA!

Teraz ja - Wywołany do tablicy

W liście Pana Prezydenta Elbląga Henryka Słoniny w sprawie przeniesienia jednostek wojskowych z Elbląga zostałem niejako wywołany do tablicy i muszę się do tego tekstu ustosunkować.

Czytaj list Prezydenta.
       Podczas moich rozmów z Panem Prezydentem m.in. na wspomniany temat, zostałem zapoznany z działaniami podjętymi przez niego i oceniam je pozytywnie. Pragnąłbym zwrócić uwagę, że w moim tekście („FRE po wakacjach”) dwukrotnie pisałem o elbląskich politykach z wyraźnym akcentem na „parlamentarzystów” i to do nich mam pewne uwagi, a nie do Pana Prezydenta Henryka Słoniny.
       Dotykamy tu bardzo istotnego w demokracji parlamentarnej problemu, jakim jest lobbing polityczny, od którego często zależy, w którym rejonie kraju są większe lub mniejsze inwestycje infrastrukturalne lub przemysłowe. Jak się okazuje, w Polsce od tego lobbingu są także zależne dyslokacje jednostek wojskowych. W tym kontekście bardzo ciekawym tematem byłoby przybliżenie elbląskiej opinii publicznej dokonań tzw. elbląskich parlamentarzystów, co zrobili podczas swojej kadencji dla Elbląga i regionu. Ten temat pozostawiam pod rozwagę elbląskim mediom.
      
      
Autor Teraz Ja
Liczba publikacji: 4
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
1.0 2 7

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama