UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Teraz ja - Wywołany do tablicy

W liście Pana Prezydenta Elbląga Henryka Słoniny w sprawie przeniesienia jednostek wojskowych z Elbląga zostałem niejako wywołany do tablicy i muszę się do tego tekstu ustosunkować.

Czytaj list Prezydenta.
       Podczas moich rozmów z Panem Prezydentem m.in. na wspomniany temat, zostałem zapoznany z działaniami podjętymi przez niego i oceniam je pozytywnie. Pragnąłbym zwrócić uwagę, że w moim tekście („FRE po wakacjach”) dwukrotnie pisałem o elbląskich politykach z wyraźnym akcentem na „parlamentarzystów” i to do nich mam pewne uwagi, a nie do Pana Prezydenta Henryka Słoniny.
       Dotykamy tu bardzo istotnego w demokracji parlamentarnej problemu, jakim jest lobbing polityczny, od którego często zależy, w którym rejonie kraju są większe lub mniejsze inwestycje infrastrukturalne lub przemysłowe. Jak się okazuje, w Polsce od tego lobbingu są także zależne dyslokacje jednostek wojskowych. W tym kontekście bardzo ciekawym tematem byłoby przybliżenie elbląskiej opinii publicznej dokonań tzw. elbląskich parlamentarzystów, co zrobili podczas swojej kadencji dla Elbląga i regionu. Ten temat pozostawiam pod rozwagę elbląskim mediom.
      
      
Autor Teraz Ja
Liczba publikacji: 4
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
1.0 2 7

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama