UWAGA!

XIX Elbasket w Zespole Szkół nr 1 zakończony

 
Elbląg, XIX Elbasket w Zespole Szkół nr 1 zakończony
fot. nadesłana

22 marca zakończył się XIX Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców „Elbasket 2015”. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy „Jar” oraz Zespół Szkół nr 1 w Elblągu (Szkoła Podstawowa nr 11 i Gimnazjum nr 4).

Rozegrano łącznie 96 spotkań na 4 boiskach jednocześnie.
       Ogromne podziękowania za organizację i przeprowadzenie tej sportowej imprezy należą się nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz uczniom i rodzicom Zespołu Szkół nr 1.
       Wyniki XIX Ogólnopolskiego Turnieju Minikoszykówki „Elbasket 2015”
       Dziewczęta:
       I miejsce MKK SOKOŁÓW S.A. OSiR Sokołów Podlaski
       II MKS MOS Wrocław
       III KKK PRO-BASKET AMZ Kutno
       IV UKS SIÓDEMKA Sopot
       V MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz
       VI UKS SP 10 Koszalin
       VII MKK Siedlce
       VIII MKS FLESZ 63 Bydgoszcz
       IX KKS Olsztyn
       X MUKS Poznań
       XI Szkoła Podstawowa 1 Nidzica
       XII UKS JAGIELLONKA Warszawa
       XIII GTK Gdynia
       XIV SNRRPK BRYZA Pruszcz Gdański
       XV UKS JAR Elbląg
       XVI Szkoła Podstawowa 11 Elbląg (młodszy rocznik)
      
       Chłopcy:
       I miejsce STK CZARNI Słupsk
       II MKK BASKET Koszalin
       III UKS SIÓDEMKA Sopot
       IV UKS DE LA SALLE Gdańsk
       V UKS KORMORAN Sieraków
       VI PKK ŻUBRY Białystok
       VII UKS JAGIELLONKA Warszawa
       VIII UKS JAR Elbląg
       IX UKS JEDYNKA Pelplin
       X GTK Gdynia I
       XI SNRRPK BRYZA Pruszcz Gdański
       XII MKS NOVUM Bydgoszcz
       XIII AKADEMIA KOSZYKÓWKI Olsztyn
       XIV GTK Gdynia II
       XV POLONIA Pasłęk
       XVI Szkoła Podstawowa 11 Elbląg (młodszy rocznik)
      

 


       Wszyscy trenerzy wytypowali 5 najlepszych zawodników oraz 5 najlepszych zawodniczek Turnieju (5 ALL STARS). Otrzymali oni specjalne statuetki i nagrody rzeczowe.
       ALL Stars Dziewczęta:
       MKK SOKOŁÓW S. A. OSIR Sokołów Podlaski – Karolina Błońska, Marta Jurczak
       MKS MOS Wrocław- Sandra Dubiel, Olga Kowalska
       KKK PRO-BASKET AMZ Kutno – Kinga Stasinowska
       ALL Stars Chłopcy:
       STK CZARNI Słupsk– Czarek Jankowski, Alan Duda
       MKK BASKET Koszalin– Tomasz Kucol, Filip Bocura
       UKS SIÓDEMKA Sopot– Kamil Kulik
       Nagrodzono także 16 najlepszych zawodniczek i 16 najlepszych zawodników. Każdy trener wytypował po 1 zawodniku ze swojej drużyny. Otrzymali oni nagrody rzeczowe.
       Już za rok Jubileuszowy - XX Elbasket. Czekamy na niego z niecierpliwością!
      

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama