UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Z Kamionka Wielkiego do Murcji

 
Elbląg, Z Kamionka Wielkiego do Murcji

W dniach 21-25 maja ośmiu uczniów oraz czterech nauczycieli z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kamionku Wielkim miało okazję odwiedzić szkołę partnerską w Murcji – Colegio Antonio de Nebrija. Zobacz więcej zdjęć.

Wizyta odbyła się w ramach projektu „Wolontariat jako szansa na aktywne obywatelstwo” w Programie Comenius. Kryterium wyboru uczniów był udział w szkolnych akcjach koła wolontariatu oraz udział w dodatkowych zajęciach języka angielskiego z nauczycielami, lektorami i native-speakerem.
       Celem wyjazdu było wspólne, bezpośrednie poznanie się uczniów i nauczycieli ze szkół partnerskich z Polski, Hiszpanii, Danii i Walii oraz wspólne działanie wolontariackie, jakim było sprzątanie śmieci na szlaku turystycznym w Cenizas, Portman, w okolicznych górach.
       Podczas spotkania uczestniczyliśmy także w kolacji przygotowanej przez uczniów i rodziców ze szkoły goszczącej. Każdy z krajów na dodatkowych stołach prezentował także kuchnię swojego kraju. W szkole mieliśmy okazję zobaczyć pokaz flamenco przygotowany przez uczniów i instruktorów tańca, graliśmy wspólnie w piłkę nożną, bawiliśmy się na ściance wspinaczkowej. Na pamiątkę zasadziliśmy drzewo z listem pamiątkowym podpisanym przez wszystkich uczestników spotkania. Jednego wieczoru byliśmy na meczu Real Murcia – Huesca.
       Taki wyjazd do świetna motywacja dla obecnych i przyszłych wolontariuszy w MOW Kamionek Wielki.
      
       Blog Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.
      

      
Jerzy Sukow, koordynator projektu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama