[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Za chińskim murem

2010-02-22
Aktualizowany 2010-03-02 14:02
Elbląg, Za chińskim murem

Lions Club „Truso” w Elblągu zaprasza do udziału w kolejnej kolacji charytatywnej, która odbędzie się 6 marca o godz. 19.00 w salach bankietowych „Gloria” przy Bulwarze Zygmunta Augusta. Tym razem wyjątkowy wieczór upłynie w klimatach dalekiego wschodu.

Kolacje charytatywne na stałe zostały wpisane w działalność społeczną i kulturalną LC Truso i wchodzą w cykl spotkań „Klimaty Świata”. Do tej pory odbyły się kolacje: hiszpańska, rosyjska, żydowska, francuska, a w tym roku członkinie LC zapraszają na kolację w klimatach dalekiego wschodu nadając nazwę wieczornemu spotkaniu „Za chińskim murem”.
       Tegoroczny wieczór poprowadzi niezastąpiony dyrektor Teatru w Elblągu Mirosław Siedler, a niewątpliwą atrakcją wieczoru będzie m.in. występ teatru tańca „Sendra Tari Damai” Jadwigi Możdżer z Gdańska.
       Dochód z aukcji z wieczoru zostanie przekazany na wsparcie Przedszkola Integracyjnego nr 15 w Elblągu. Pomoc charytatywna LC Truso znana jest elblążanom, władzom regionalnym i miejskim, bowiem podczas swojej 10-letniej działalności LC obdarował potrzebujących kwotą ponad 155 tys. zł.
       Za każdym razem klubowiczki starają się stworzyć niezapomnianą atmosferę wieczoru dostarczając gościom wiele atrakcji, jednocześnie przybliżając kulturę, sztukę kulinarną , nie zapominając, że celem spotkania jest zasilenie konta charytatywnego, które zawsze jest przekazywane na szczytny cel. Jest to niewątpliwie znacząca wydarzenie w naszym regionie i międzynarodowym ruchu Lions Club. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wieczorze. Bilety do nabycia w kwiaciarni „Azalia” w cenie 120zł/osobę.
      
      
--------------- Artykuł sponsorowany ------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama