UWAGA!

Zabawki od UNICEF dla Szpitala Miejskiego

W Dzień Dziecka mali pacjenci Szpitala Miejskiego w Elblągu otrzymały wspaniałe prezenty - zabawki przekazane szpitalowi przez polski oddział UNICEF.

- Choć zazwyczaj w szpitalach dzieci przeżywają trudny okres, to w niedzielę na twarzach małych pacjentów gościł uśmiech - informuje Krzysztof Kida ze Szpitala Miejskiego. - Dyrektor szpitala Wiesława Lech osobiście rozdawała dzieciom prezenty i życzyła szybkiego powrotu do zdrowia.
     - Co roku polski oddział UNICEF wysyła do nas informacje o możliwości przekazania dzieciom zabawek z okazji ich święta - mówi dyrektor Wiesława Lech. - W ubiegłym roku UNICEF nie zdążył z tą akcją, jednak w tym roku zabawki do nas dotarły.
     Szpital Miejski otrzymał książki, zestawy domino, gry planszowe, puzzle, samochodziki, kolejki, układanki, kredki, maskotki i klocki.
     - Zawsze podajemy UNICEF-owi, ile potrzebujemy zabawek, i oni taką ilość nam przesyłają - mówi Wiesława Lech. - To wspaniała akcja i niesie ze sobą uśmiech na twarzy dzieci.
     W niedzielę na oddziale dziecięcym przebywało sześcioro pacjentów, a na chirurgii dziecięcej 15. Każdemu dziecku dyrektor Wiesława Lech wręczyła prezent osobiście.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama