UWAGA!

Zadbaj o zdrowe stopy swojego dziecka!

 
Zadbaj o zdrowe stopy swojego dziecka!
(fot. Michał Skroboszewski)

Kolorowe, wygodne, ze skóry, na każdą porę roku, a najważniejsze - doskonale dopasowane do nóżki Twojego dziecka - takie buty znajdziesz w sklepie obuwniczym dla dzieci Wesołe Buciki. Kapcie, sandałki, półbuty, trzewiki, trampki, kalosze, śniegowce, a także buty komunijne - wszystkie najlepszej jakości i w konkurencyjnych cenach! Zobacz zdjęcia.

Fizjoterapeuci i ortopedzi biją na alarm podkreślając, że tylko profilaktyczne obuwie zdrowotne zadba o właściwy rozwój stóp dziecka i zapobiegnie powstawaniu wad postawy.
       Takie buty znajdziesz tylko w sklepie z dziecięcym obuwiem profilaktycznym Wesołe Buciki, który powstał z myślą o stopach najmłodszych klientów z Elbląga i okolic: - Zaczęło się od sklepu internetowego, który oferuje szeroki wybór obuwia profilaktycznego i obuwia dla dzieci najlepszych polskich producentów takich jak: Daniel, Danielki, Bartek, Emel, Dawid, Memo, AniBut, RenBut czy Mrugała – mówi Joanna Wakor, sprzedawca w sklepie Wesołe Buciki. - Jesteśmy liderem w branży internetowej, zaufało nam tysiące klientów, z czego jesteśmy bardzo dumni.
       Od niedawna profilaktyczne obuwie dla dzieci można nabyć w sklepie stacjonarnym przy ul. Płk. Dąbka 136/5, który powstał na prośbę klientów z Elbląga i okolic. Tutaj również zmierzymy dzieciom stopy, a sprzedawca indywidualnie dobierze dziecku odpowiednie obuwie. Okresowo przeprowadzane są badania stóp podoskopem.
       - Tak ładne i kolorowe buciki, a do tego dopasowane do stópki dziecka znajdziemy tylko w jednym sklepie w Elblągu, w Wesołych Bucikach – odpowiada mama małej Lenki, klientka sklepu. - To świetne udogodnienie dla elblążan, bo do niedawna sklep istniał jedynie w internecie. Teraz można przyjść i wybrać odpowiednie buty. A jest z czego wybierać! I przede wszystkim zmierzyć je, a nie kupować "na oko". Większość bucików posiada certyfikat zdrowej stopy, tak bardzo ceniony przez fizjoterapeutów i lekarzy ortopedów.
      
      
Wesołe Buciki
       ul. Płk. Dąbka 136/5
       82-300 Elbląg
       tel. 797-030-600
       wesolebuciki.pl
      
       ------ artykuł sponsorowany -----
dk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej